Повернутися до пошуку

CSI STRUCTURAL SOFTWARE SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

CSI STRUCTURAL SOFTWARE SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în municipiul Cluj-Napoca. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.823.161 lei și un profit net de 208.684 lei cu 4 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 36102141 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Cluj #5353CAEN 4799 #115

Загальні дані

НазваCSI STRUCTURAL SOFTWARE SRL
CUI36102141
Реєстраційний №J2016002021121
АдресаFabricii de Chibrituri, 13-21, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Основний код CAEN4791
Дата реєстрації19/05/2016
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 7 листопада 2026 р.

Адміністратори та представники

Джерело: ONRC
PRODAN OVIDIUadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,82 млн RON

vs 1,72 млн RON

≈ 362 тис. €

Profit net (2025)

209 тис. RON

vs 15,2 тис. RON

≈ 41,4 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

209 тис. RON

vs 10,7 тис. RON

≈ 41,5 тис. €

Angajați (2025)

4

2025

1,82 млн RON

+6%față de 2024Profit net209 тис. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2016316 тис. RONProfit net: 142 тис. RON
2017883 тис. RONProfit net: 177 тис. RON
20181,11 млн RONProfit net: 284 тис. RON
20191,17 млн RONProfit net: 170 тис. RON
20201,27 млн RONProfit net: 608 тис. RON
20211,22 млн RONProfit net: 265 тис. RON
20221,97 млн RONProfit net: 748 тис. RON
20232,14 млн RONProfit net: 596 тис. RON
20241,72 млн RONProfit net: 15,2 тис. RON
20251,82 млн RONProfit net: 209 тис. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 823 161
≈ 362 тис. €
208 684
≈ 41,4 тис. €
4
2024
1 719 991
≈ 346 тис. €
15 202
≈ 3,06 тис. €
3
2023
2 138 893
≈ 432 тис. €
596 478
≈ 121 тис. €
1
2022
1 967 472
≈ 399 тис. €
748 070
≈ 152 тис. €
1
2021
1 215 907
≈ 247 тис. €
264 735
≈ 53,8 тис. €
1
2020
1 268 226
≈ 262 тис. €
607 937
≈ 126 тис. €
1
2019
1 166 654
≈ 246 тис. €
169 991
≈ 35,8 тис. €
2
2018
1 111 944
≈ 239 тис. €
284 184
≈ 61,1 тис. €
2
2017
883 072
≈ 193 тис. €
176 805
≈ 38,7 тис. €
2
2016
315 512
≈ 70,3 тис. €
142 407
≈ 31,7 тис. €
—

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

11,4%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

99,8%

Коефіцієнт поточної ліквідності

6,95

Оборотність активів

0,38

Виторг на співробітника

456 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2017-01-10—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CSI STRUCTURAL SOFTWARE SRL după CUI?

Cauți CUI 36102141. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CSI STRUCTURAL SOFTWARE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CSI STRUCTURAL SOFTWARE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CSI STRUCTURAL SOFTWARE SRL, CUI 36102141, nr. Reg. Com. J2016002021121, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CSI STRUCTURAL SOFTWARE SRL în 2025?

CSI STRUCTURAL SOFTWARE SRL (CUI 36102141) a avut o marjă de profit net de 11,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).