Повернутися до пошуку

PAS SSM SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

PAS SSM SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în București Sectorul 3. Activitatea principală este codul CAEN 8299, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 622.590 lei.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 36066880 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: București #40586CAEN 8299 #2286

Загальна інформація

НазваPAS SSM SRL
CUI36066880
Реєстраційний №J2016006736409
АдресаLiviu Rebreanu, 46-58, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Основний код CAEN8299
Авторизовані коди CAEN7112712074998299842484258559
Дата реєстрації11/05/2016
Фіскальний органAdministraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
PANAIT FLORINadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

623 тис. RON

vs 618 тис. RON

≈ 124 тис. €

Profit net (2025)

109 тис. RON

vs 171 тис. RON

≈ 21,7 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

632 тис. RON

vs 523 тис. RON

≈ 125 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
622 590
≈ 124 тис. €
109 445
≈ 21,7 тис. €
1
2024
617 516
≈ 124 тис. €
171 311
≈ 34,4 тис. €
1
2023
640 709
≈ 130 тис. €
218 715
≈ 44,2 тис. €
1
2022
466 662
≈ 94,6 тис. €
188 476
≈ 38,2 тис. €
2
2021
439 902
≈ 89,4 тис. €
240 486
≈ 48,9 тис. €
4
2020
299 976
≈ 62 тис. €
99 585
≈ 20,6 тис. €
1
2019
299 933
≈ 63,2 тис. €
104 509
≈ 22 тис. €
1
2018
273 800
≈ 58,8 тис. €
155 162
≈ 33,3 тис. €
1
2017
218 732
≈ 47,9 тис. €
56 028
≈ 12,3 тис. €
1
2016
5 330
≈ 1,19 тис. €
659
≈ 147 €
1

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

17,6%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

17,3%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,3

Оборотність активів

0,76

Виторг на співробітника

623 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2021-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PAS SSM SRL după CUI?

Cauți CUI 36066880. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PAS SSM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PAS SSM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PAS SSM SRL, CUI 36066880, nr. Reg. Com. J2016006736409, sediu Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PAS SSM SRL în 2025?

PAS SSM SRL (CUI 36066880) a avut o marjă de profit net de 17,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).