Повернутися до пошуку

EFFEGI FULL STYLE SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

EFFEGI FULL STYLE SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în satul Slimnic, comuna Tâmboeşti, județul Vrancea. Activitatea principală este codul CAEN 6203 și firma a înregistrat o cifră de afaceri de 313.335 lei în anul 2024.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 35891624 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Vrancea #3288CAEN 6203 #237

Загальна інформація

НазваEFFEGI FULL STYLE SRL
CUI35891624
Реєстраційний №J39/244/2016
АдресаSLIMNIC, Sat Slimnic, Comuna Tâmboeşti, Vrancea
Основний код CAEN6203
Авторизовані коди CAEN33206201620262036209631163126399
Дата реєстрації31/03/2016
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
FURLAN GIORGIOadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

300 тис. RON

vs 313 тис. RON

≈ 59,6 тис. €

Profit net (2025)

185 тис. RON

vs 206 тис. RON

≈ 36,6 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

185 тис. RON

vs 245 тис. RON

≈ 36,7 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
300 085
≈ 59,6 тис. €
184 626
≈ 36,6 тис. €
1
2024
313 335
≈ 63 тис. €
206 451
≈ 41,5 тис. €
1
2023
352 990
≈ 71,4 тис. €
228 448
≈ 46,2 тис. €
1
2022
214 000
≈ 43,4 тис. €
133 394
≈ 27 тис. €
1
2021
162 000
≈ 32,9 тис. €
111 164
≈ 22,6 тис. €
1
2020
166 000
≈ 34,3 тис. €
112 895
≈ 23,3 тис. €
1
2019
216 000
≈ 45,5 тис. €
153 648
≈ 32,4 тис. €
1
2018
204 000
≈ 43,8 тис. €
163 489
≈ 35,1 тис. €
1
2017
209 800
≈ 45,9 тис. €
185 154
≈ 40,5 тис. €
1
2016
149 930
≈ 33,4 тис. €
140 223
≈ 31,2 тис. €
—

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

61,5%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

99,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

25

Оборотність активів

1,56

Виторг на співробітника

300 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2023-03-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma EFFEGI FULL STYLE SRL după CUI?

Cauți CUI 35891624. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EFFEGI FULL STYLE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru EFFEGI FULL STYLE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea EFFEGI FULL STYLE SRL, CUI 35891624, nr. Reg. Com. J39/244/2016, sediu Sat Slimnic, Comuna Tâmboeşti, Vrancea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are EFFEGI FULL STYLE SRL în 2025?

EFFEGI FULL STYLE SRL (CUI 35891624) a avut o marjă de profit net de 61,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).