Повернутися до пошуку

GRAUR XRAY SRL

Активна

GRAUR XRAY SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în municipiul Târgu Mureș. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 8622.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 35388224 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Mureș #5441CAEN 8622 #3865

Загальна інформація

НазваGRAUR XRAY SRL
CUI35388224
Реєстраційний №J2016000020263
АдресаCONSTANTIN ROMANU-VIVU, 8, Municipiul Târgu Mureş, Mureş
Основний код CAEN8622
Авторизовані коди CAEN721072208610862186228699
Дата реєстрації08/01/2016
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 7 листопада 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Не є платником ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

494 тис. RON

vs 423 тис. RON

≈ 98 тис. €

Profit net (2025)

268 тис. RON

vs 204 тис. RON

≈ 53,3 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

269 тис. RON

vs 204 тис. RON

≈ 53,3 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
493 520
≈ 98 тис. €
268 444
≈ 53,3 тис. €
1
2024
423 388
≈ 85,1 тис. €
203 888
≈ 41 тис. €
1
2023
240 789
≈ 48,7 тис. €
142 193
≈ 28,7 тис. €
1
2022
188 758
≈ 38,3 тис. €
122 436
≈ 24,8 тис. €
1
2021
114 739
≈ 23,3 тис. €
69 147
≈ 14,1 тис. €
—
2020
78 292
≈ 16,2 тис. €
52 495
≈ 10,9 тис. €
—
2019
71 035
≈ 15 тис. €
20 606
≈ 4,34 тис. €
—
2018
75 424
≈ 16,2 тис. €
21 288
≈ 4,57 тис. €
—
2017
93 570
≈ 20,5 тис. €
21 364
≈ 4,68 тис. €
—
2016
69 572
≈ 15,5 тис. €
28 001
≈ 6,24 тис. €
—

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

54,4%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

99,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

3,86

Оборотність активів

1,56

Виторг на співробітника

494 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma GRAUR XRAY SRL după CUI?

Cauți CUI 35388224. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GRAUR XRAY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GRAUR XRAY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea GRAUR XRAY SRL, CUI 35388224, nr. Reg. Com. J2016000020263, sediu Municipiul Târgu Mureş, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GRAUR XRAY SRL în 2025?

GRAUR XRAY SRL (CUI 35388224) a avut o marjă de profit net de 54,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).