Рейтинг 2025: Prahova #5794CAEN 4711 #9735
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
729 тис. RON
≈ 145 тис. €
Profit net (2025)
46 тис. RON
≈ 9,13 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
46,2 тис. RON
≈ 9,18 тис. €
Angajați (2025)
2025
729 тис. RON
| 2015 | Vizibil cu un cont gratuit | Profit net: -2,03 тис. RON |
|---|---|---|
| 2016 | 164 тис. RON | Profit net: -7,55 тис. RON |
| 2017 | 163 тис. RON | Profit net: 4,55 тис. RON |
| 2018 | 272 тис. RON | Profit net: 6,92 тис. RON |
| 2019 | 567 тис. RON | Profit net: 2,32 тис. RON |
| 2020 | 498 тис. RON | Profit net: -55,7 тис. RON |
| 2021 | 673 тис. RON | Profit net: 146 тис. RON |
| 2022 | 631 тис. RON | Profit net: 63 тис. RON |
| 2023 | 587 тис. RON | Profit net: 27,3 тис. RON |
| 2024 | 577 тис. RON | Profit net: 14 тис. RON |
| 2025 | 729 тис. RON | Profit net: 46 тис. RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 728 763 ≈ 145 тис. € | 45 997 ≈ 9,13 тис. € | 3 |
| 2024 | 577 150 ≈ 116 тис. € | 13 985 ≈ 2,81 тис. € | 2 |
| 2023 | 586 742 ≈ 119 тис. € | 27 280 ≈ 5,52 тис. € | 3 |
| 2022 | 630 926 ≈ 128 тис. € | 62 950 ≈ 12,8 тис. € | 4 |
| 2021 | 672 837 ≈ 137 тис. € | 146 321 ≈ 29,7 тис. € | 3 |
| 2020 | 498 127 ≈ 103 тис. € | -55 709 ≈ -11,5 тис. € | 2 |
| 2019 | 567 299 ≈ 120 тис. € | 2 323 ≈ 490 € | 4 |
| 2018 | 271 560 ≈ 58,4 тис. € | 6 918 ≈ 1,49 тис. € | 4 |
| 2017 | 163 386 ≈ 35,8 тис. € | 4 553 ≈ 997 € | 2 |
| 2016 | 163 588 ≈ 36,4 тис. € | -7 545 ≈ -1,68 тис. € | 3 |
| 2015 | — | -2 031 ≈ -457 € | 1 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
6,3%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
99,5%
Коефіцієнт поточної ліквідності
0,9
Оборотність активів
1,48
Виторг на співробітника
243 тис. RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Компанії зі спільними керівниками
- LIANCOFFEE S.R.L.
Спільний керівник: ZAFIRIS ALINA ELENA
- URBAN PULSE CAFE S.R.L.
Спільний керівник: ZAFIRIS ALINA ELENA
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 2019-11-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma ALIZEE EVENTS TRADING SRL după CUI?
Cauți CUI 35325765. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ALIZEE EVENTS TRADING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru ALIZEE EVENTS TRADING SRL?
Datele de facturare sunt denumirea ALIZEE EVENTS TRADING SRL, CUI 35325765, nr. Reg. Com. J2015001792292, sediu Municipiul Ploieşti, Prahova.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are ALIZEE EVENTS TRADING SRL în 2025?
ALIZEE EVENTS TRADING SRL (CUI 35325765) a avut o marjă de profit net de 6,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).