Повернутися до пошуку

I.C.S.I.M. S.R.L.

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

I.C.S.I.M. S.R.L. este o firmă înființată în anul 1990 cu sediul în București Sectorul 3. Compania are ca activitate principală închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 353 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: București #25703CAEN 6820 #2091

Загальна інформація

НазваI.C.S.I.M. S.R.L.
CUI353
Реєстраційний №J1990000004401
АдресаUNIRII, 1, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Основний код CAEN4100
Дата реєстрації19/12/1990
Фіскальний органAdministraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 7 листопада 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
ADAMESCU BOGDAN - ALEXANDERreprezentant administrator persoana juridica

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Venituri totale (2025)

4,86 млн RON

vs 2,45 млн RON

≈ 965 тис. €

Profit net (2025)

960 тис. RON

vs 1,05 млн RON

≈ 191 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

13,4 млн RON

vs 17,3 млн RON

≈ 2,66 млн €

Angajați (2025)

1
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
4 860 066
≈ 965 тис. €
960 164
≈ 191 тис. €
1
2024
2 445 300
≈ 492 тис. €
1 046 095
≈ 210 тис. €
1
2023
2 181 384
≈ 441 тис. €
-469 784
≈ -95 тис. €
1
2022
1 620 986
≈ 329 тис. €
2 066
≈ 419 €
6
2021
1 831 850
≈ 372 тис. €
7 921
≈ 1,61 тис. €
—
2020
1 889 713
≈ 391 тис. €
7 362
≈ 1,52 тис. €
6
2019
2 178 197
≈ 459 тис. €
56 441
≈ 11,9 тис. €
6
2018
890 279
≈ 191 тис. €
46 243
≈ 9,94 тис. €
6
2017
1 527 666
≈ 334 тис. €
42 801
≈ 9,37 тис. €
6
2016
1 443 437
≈ 321 тис. €
34 627
≈ 7,71 тис. €
7
2015
1 267 516
≈ 285 тис. €
134 373
≈ 30,2 тис. €
7
2014
1 321 394
≈ 297 тис. €
297 832
≈ 67 тис. €
—
2013
1 485 837
≈ 336 тис. €
314 544
≈ 71,2 тис. €
7
2012
1 681 256
≈ 377 тис. €
96 690
≈ 21,7 тис. €
7

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

70,1%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

7,2%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,17

Оборотність активів

0,07

Виторг на співробітника

1,37 млн RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma I.C.S.I.M. S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 353. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru I.C.S.I.M. S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru I.C.S.I.M. S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea I.C.S.I.M. S.R.L., CUI 353, nr. Reg. Com. J1990000004401, sediu Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are I.C.S.I.M. S.R.L. în 2025?

I.C.S.I.M. S.R.L. (CUI 353) a avut o marjă de profit net de 70,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).