Повернутися до пошуку

RAFKRP CONSTRUCT S.R.L.

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

RAFKRP CONSTRUCT S.R.L. este o firmă înființată în anul 2015 cu sediul în satul Săuca, comuna Laza, județul Vaslui. Compania are ca activitate principală lucrările de tâmplărie și dulgherie și a înregistrat o cifră de afaceri de 445.160 lei în anul 2025.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 34976005 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Vaslui #2121CAEN 4332 #982

Загальна інформація

НазваRAFKRP CONSTRUCT S.R.L.
CUI34976005
Реєстраційний №J2015000371373
АдресаUnirii, 27, Sat Săuca, Comuna Laza, Vaslui
Основний код CAEN4332
Дата реєстрації08/09/2015
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
CARP DANIELadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

445 тис. RON

vs 480 тис. RON

≈ 88,4 тис. €

Profit net (2025)

112 тис. RON

vs 39,3 тис. RON

≈ 22,3 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

55,6 тис. RON

vs 23,4 тис. RON

≈ 11 тис. €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
445 160
≈ 88,4 тис. €
112 217
≈ 22,3 тис. €
3
2024
480 015
≈ 96,5 тис. €
39 301
≈ 7,9 тис. €
5
2023
187 579
≈ 37,9 тис. €
-162 251
≈ -32,8 тис. €
4
2022
533 613
≈ 108 тис. €
149 878
≈ 30,4 тис. €
4
2021
735 294
≈ 149 тис. €
365 532
≈ 74,3 тис. €
4
2020
613 950
≈ 127 тис. €
296 964
≈ 61,4 тис. €
4
2019
466 387
≈ 98,3 тис. €
240 975
≈ 50,8 тис. €
2
2018
504 790
≈ 108 тис. €
255 711
≈ 55 тис. €
5
2017
397 260
≈ 87 тис. €
235 469
≈ 51,5 тис. €
6
2016
219 050
≈ 48,8 тис. €
135 146
≈ 30,1 тис. €
6
2015
28 500
≈ 6,41 тис. €
3 105
≈ 699 €
6

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

25,2%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

201,7%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,16

Оборотність активів

2,96

Виторг на співробітника

148 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2018-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RAFKRP CONSTRUCT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 34976005. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RAFKRP CONSTRUCT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RAFKRP CONSTRUCT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea RAFKRP CONSTRUCT S.R.L., CUI 34976005, nr. Reg. Com. J2015000371373, sediu Sat Săuca, Comuna Laza, Vaslui.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RAFKRP CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

RAFKRP CONSTRUCT S.R.L. (CUI 34976005) a avut o marjă de profit net de 25,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).