Повернутися до пошуку

ARTMEDICAL SRL

Активна

ARTMEDICAL SRL este o companie înființată în anul 2015 cu sediul în Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 848.704 lei și un profit net de 310.286 lei cu 2 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 34938036 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Cluj #9011CAEN 8623 #1816

Загальна інформація

НазваARTMEDICAL SRL
CUI34938036
Реєстраційний №J2015002586126
АдресаMAGNOLIEI, 15, Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj
Основний код CAEN8623
Авторизовані коди CAEN3250721086108621862286238699
Дата реєстрації27/08/2015
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
ARMENCEA GABRIELadministrator

ПДВ

Не є платником ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

849 тис. RON

vs 829 тис. RON

≈ 168 тис. €

Profit net (2025)

310 тис. RON

vs 132 тис. RON

≈ 61,6 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

781 тис. RON

vs 554 тис. RON

≈ 155 тис. €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
848 704
≈ 168 тис. €
310 286
≈ 61,6 тис. €
2
2024
829 017
≈ 167 тис. €
131 643
≈ 26,5 тис. €
2
2023
1 164 849
≈ 235 тис. €
423 080
≈ 85,5 тис. €
2
2022
919 481
≈ 186 тис. €
37 660
≈ 7,64 тис. €
2
2021
900 715
≈ 183 тис. €
186 259
≈ 37,9 тис. €
2
2020
726 587
≈ 150 тис. €
-286 700
≈ -59,3 тис. €
2
2019
782 674
≈ 165 тис. €
281 477
≈ 59,3 тис. €
2
2018
507 932
≈ 109 тис. €
185 353
≈ 39,8 тис. €
1
2017
396 279
≈ 86,7 тис. €
193 761
≈ 42,4 тис. €
1
2016
—
-9 894
≈ -2,2 тис. €
—

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

36,6%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

39,7%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,94

Оборотність активів

0,43

Виторг на співробітника

424 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma ARTMEDICAL SRL după CUI?

Cauți CUI 34938036. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ARTMEDICAL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ARTMEDICAL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ARTMEDICAL SRL, CUI 34938036, nr. Reg. Com. J2015002586126, sediu Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ARTMEDICAL SRL în 2025?

ARTMEDICAL SRL (CUI 34938036) a avut o marjă de profit net de 36,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).