EMI NAILS SRL
EMI NAILS SRL este o companie înființată în anul 2015 cu sediul în municipiul Cluj-Napoca. Pentru anul 2025 cifra de afaceri a fost de 326.206 lei și profitul net a fost de 252.571 lei.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 34920861 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Cluj #17018CAEN 8559 #1581
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Не є платником ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
326 тис. RON
≈ 64,7 тис. €
Profit net (2025)
253 тис. RON
≈ 50,1 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
287 тис. RON
≈ 57 тис. €
Angajați (2025)
2025
326 тис. RON
| 2015 | 186 тис. RON | Profit net: 109 тис. RON |
|---|---|---|
| 2016 | 215 тис. RON | Profit net: -15,2 тис. RON |
| 2017 | 214 тис. RON | Profit net: 88,4 тис. RON |
| 2018 | 276 тис. RON | Profit net: 130 тис. RON |
| 2019 | 289 тис. RON | Profit net: 99,6 тис. RON |
| 2020 | 79,2 тис. RON | Profit net: -4,88 тис. RON |
| 2021 | 291 тис. RON | Profit net: 145 тис. RON |
| 2022 | Vizibil cu un cont gratuit | Profit net: 0 RON |
| 2023 | 268 тис. RON | Profit net: 209 тис. RON |
| 2024 | 297 тис. RON | Profit net: 240 тис. RON |
| 2025 | 326 тис. RON | Profit net: 253 тис. RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 326 206 ≈ 64,7 тис. € | 252 571 ≈ 50,1 тис. € | 0 |
| 2024 | 297 185 ≈ 59,7 тис. € | 240 366 ≈ 48,3 тис. € | 0 |
| 2023 | 267 576 ≈ 54,1 тис. € | 209 058 ≈ 42,3 тис. € | 1 |
| 2022 | — | 0 ≈ 0 € | — |
| 2021 | 291 335 ≈ 59,2 тис. € | 145 144 ≈ 29,5 тис. € | 1 |
| 2020 | 79 181 ≈ 16,4 тис. € | -4 884 ≈ -1,01 тис. € | 2 |
| 2019 | 288 626 ≈ 60,8 тис. € | 99 625 ≈ 21 тис. € | 2 |
| 2018 | 275 749 ≈ 59,3 тис. € | 129 818 ≈ 27,9 тис. € | 1 |
| 2017 | 213 779 ≈ 46,8 тис. € | 88 385 ≈ 19,3 тис. € | 1 |
| 2016 | 214 621 ≈ 47,8 тис. € | -15 242 ≈ -3,39 тис. € | 3 |
| 2015 | 185 772 ≈ 41,8 тис. € | 108 566 ≈ 24,4 тис. € | — |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
77,4%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
87,9%
Коефіцієнт поточної ліквідності
3,39
Оборотність активів
0,8
Виторг на співробітника
—
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Компанії зі спільними керівниками
- PODOCLINICA IMC S.R.L.
Спільний керівник: ILEA MIHAELA-FLORENȚA
- PODOCOSMETICA IMC S.R.L.
Спільний керівник: ILEA MIHAELA-FLORENȚA
- SUPERACTIV DM S.R.L.
Спільний керівник: ILEA MIHAELA-FLORENȚA
- EMI NAILS PRODUCTS SRL
Спільний керівник: ILEA MIHAELA-FLORENȚA
- EMIROSHNICHENCO ROMANIA SRL
Спільний керівник: ILEA MIHAELA-FLORENȚA
- MV-ING SRL
Спільний керівник: ILEA MIHAELA-FLORENȚA
- STUDIO EMI SRL
Спільний керівник: ILEA MIHAELA-FLORENȚA
Întrebări frecvente
Cum verific firma EMI NAILS SRL după CUI?
Cauți CUI 34920861. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EMI NAILS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru EMI NAILS SRL?
Datele de facturare sunt denumirea EMI NAILS SRL, CUI 34920861, nr. Reg. Com. J2015002530125, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are EMI NAILS SRL în 2025?
EMI NAILS SRL (CUI 34920861) a avut o marjă de profit net de 77,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).