ANGADA INTEX S.R.L.
ANGADA INTEX S.R.L. este o companie înființată în anul 2015 cu sediul în municipiul Bistrița. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 7112.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 34907137 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Bistrița-Năsăud #3329CAEN 7112 #5430
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
394 тис. RON
≈ 78,2 тис. €
Profit net (2025)
186 тис. RON
≈ 37 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
187 тис. RON
≈ 37,2 тис. €
Angajați (2025)
2025
394 тис. RON
| 2015 | 186 тис. RON | Profit net: 165 тис. RON |
|---|---|---|
| 2016 | 219 тис. RON | Profit net: 129 тис. RON |
| 2017 | 220 тис. RON | Profit net: 124 тис. RON |
| 2018 | 299 тис. RON | Profit net: 183 тис. RON |
| 2019 | 300 тис. RON | Profit net: 134 тис. RON |
| 2020 | 298 тис. RON | Profit net: 224 тис. RON |
| 2021 | 298 тис. RON | Profit net: 202 тис. RON |
| 2022 | 300 тис. RON | Profit net: 188 тис. RON |
| 2023 | 297 тис. RON | Profit net: 52,2 тис. RON |
| 2024 | 300 тис. RON | Profit net: 110 тис. RON |
| 2025 | 394 тис. RON | Profit net: 186 тис. RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 394 000 ≈ 78,2 тис. € | 186 376 ≈ 37 тис. € | 1 |
| 2024 | 299 800 ≈ 60,3 тис. € | 110 043 ≈ 22,1 тис. € | 1 |
| 2023 | 296 500 ≈ 59,9 тис. € | 52 183 ≈ 10,5 тис. € | 1 |
| 2022 | 299 700 ≈ 60,8 тис. € | 188 215 ≈ 38,2 тис. € | 1 |
| 2021 | 298 150 ≈ 60,6 тис. € | 202 202 ≈ 41,1 тис. € | 1 |
| 2020 | 298 255 ≈ 61,7 тис. € | 223 957 ≈ 46,3 тис. € | 1 |
| 2019 | 299 915 ≈ 63,2 тис. € | 134 370 ≈ 28,3 тис. € | 1 |
| 2018 | 298 510 ≈ 64,1 тис. € | 183 033 ≈ 39,3 тис. € | 1 |
| 2017 | 219 800 ≈ 48,1 тис. € | 124 249 ≈ 27,2 тис. € | 1 |
| 2016 | 219 007 ≈ 48,8 тис. € | 129 034 ≈ 28,7 тис. € | 1 |
| 2015 | 186 000 ≈ 41,8 тис. € | 164 577 ≈ 37 тис. € | 1 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
47,3%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
99,5%
Коефіцієнт поточної ліквідності
5,68
Оборотність активів
1,77
Виторг на співробітника
394 тис. RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Компанії зі спільними керівниками
- ANDAGA S.R.L.
Спільний керівник: MIHANCEA DAN LUCIAN
- ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA
Спільний керівник: MIHANCEA DAN LUCIAN
- MASTER SRL
Спільний керівник: MIHANCEA DAN LUCIAN
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 2025-11-06 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma ANGADA INTEX S.R.L. după CUI?
Cauți CUI 34907137. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ANGADA INTEX S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru ANGADA INTEX S.R.L.?
Datele de facturare sunt denumirea ANGADA INTEX S.R.L., CUI 34907137, nr. Reg. Com. J2015000461069, sediu Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are ANGADA INTEX S.R.L. în 2025?
ANGADA INTEX S.R.L. (CUI 34907137) a avut o marjă de profit net de 47,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).