Повернутися до пошуку

HIGHLIGHTS TECH SUPPORT CONSULTING SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

HIGHLIGHTS TECH SUPPORT CONSULTING SRL este o companie înființată în anul 2015 cu sediul în Sat Roșu, Comuna Chiajna, Ilfov. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.402.190 lei și un profit net de 805.352 lei cu 4 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 34796292 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Ilfov #5453CAEN 6290 #98

Загальна інформація

НазваHIGHLIGHTS TECH SUPPORT CONSULTING SRL
CUI34796292
Реєстраційний №J2016001337232
АдресаACVILEI, 1, Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov
Основний код CAEN6290
Авторизовані коди CAEN27903314331943216210622062906310711271209510
Дата реєстрації29/03/2016
Фіскальний органUnitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
GHIŢĂ MIHAELAadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,4 млн RON

vs 1,98 млн RON

≈ 477 тис. €

Profit net (2025)

805 тис. RON

vs 1,04 млн RON

≈ 160 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

1,04 млн RON

vs 1,3 млн RON

≈ 207 тис. €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 402 190
≈ 477 тис. €
805 352
≈ 160 тис. €
4
2024
1 981 315
≈ 398 тис. €
1 036 809
≈ 208 тис. €
3
2023
2 318 102
≈ 469 тис. €
1 005 620
≈ 203 тис. €
4
2022
1 884 797
≈ 382 тис. €
673 461
≈ 137 тис. €
4
2021
1 393 296
≈ 283 тис. €
397 429
≈ 80,8 тис. €
3
2020
1 096 847
≈ 227 тис. €
589 118
≈ 122 тис. €
3
2019
2 454 876
≈ 517 тис. €
1 038 754
≈ 219 тис. €
3
2018
2 042 345
≈ 439 тис. €
691 856
≈ 149 тис. €
3
2017
2 189 168
≈ 479 тис. €
702 691
≈ 154 тис. €
3
2016
3 130 749
≈ 697 тис. €
924 558
≈ 206 тис. €
3
2015
904 053
≈ 203 тис. €
280 635
≈ 63,1 тис. €
2

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

33,5%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

77,3%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,91

Оборотність активів

1

Виторг на співробітника

601 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2017-06-21—
2016-03-012016-03-09Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.h) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma HIGHLIGHTS TECH SUPPORT CONSULTING SRL după CUI?

Cauți CUI 34796292. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru HIGHLIGHTS TECH SUPPORT CONSULTING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru HIGHLIGHTS TECH SUPPORT CONSULTING SRL?

Datele de facturare sunt denumirea HIGHLIGHTS TECH SUPPORT CONSULTING SRL, CUI 34796292, nr. Reg. Com. J2016001337232, sediu Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are HIGHLIGHTS TECH SUPPORT CONSULTING SRL în 2025?

HIGHLIGHTS TECH SUPPORT CONSULTING SRL (CUI 34796292) a avut o marjă de profit net de 33,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).