Повернутися до пошуку

LAR CONSULTING & ASSIST SRL

Активна

LAR CONSULTING & ASSIST SRL este o societate cu sediul în Sat Cicârlău, Comuna Cicârlău, Maramureș, înființată în anul 2015. Pentru anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 166.339 lei și un profit net de 104.331 lei cu un angajat.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 34521410 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Maramureș #8159CAEN 6622 #1490

Загальна інформація

НазваLAR CONSULTING & ASSIST SRL
CUI34521410
Реєстраційний №J2015000499240
АдресаCICÎRLĂU, 573 A, Sat Cicârlău, Comuna Cicârlău, Maramureş
Основний код CAEN6622
Дата реєстрації18/05/2015
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
LAR FLORIN IOANadministrator

ПДВ

Не є платником ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

182 тис. RON

vs 166 тис. RON

≈ 36,2 тис. €

Profit net (2025)

103 тис. RON

vs 104 тис. RON

≈ 20,5 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

104 тис. RON

vs 115 тис. RON

≈ 20,5 тис. €

Angajați (2025)

—
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
182 278
≈ 36,2 тис. €
103 273
≈ 20,5 тис. €
—
2024
166 339
≈ 33,4 тис. €
104 331
≈ 21 тис. €
1
2023
167 581
≈ 33,9 тис. €
86 670
≈ 17,5 тис. €
1
2022
178 758
≈ 36,2 тис. €
110 172
≈ 22,3 тис. €
1
2021
166 729
≈ 33,9 тис. €
104 689
≈ 21,3 тис. €
0
2020
141 767
≈ 29,3 тис. €
77 680
≈ 16,1 тис. €
0
2019
139 563
≈ 29,4 тис. €
57 477
≈ 12,1 тис. €
1
2018
135 860
≈ 29,2 тис. €
46 806
≈ 10,1 тис. €
1
2017
138 553
≈ 30,3 тис. €
65 423
≈ 14,3 тис. €
1
2016
219 627
≈ 48,9 тис. €
155 356
≈ 34,6 тис. €
1
2015
136 437
≈ 30,7 тис. €
106 528
≈ 24 тис. €
—

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

56,7%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

99,8%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,85

Оборотність активів

0,79

Виторг на співробітника

—

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma LAR CONSULTING & ASSIST SRL după CUI?

Cauți CUI 34521410. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LAR CONSULTING & ASSIST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LAR CONSULTING & ASSIST SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LAR CONSULTING & ASSIST SRL, CUI 34521410, nr. Reg. Com. J2015000499240, sediu Sat Cicârlău, Comuna Cicârlău, Maramureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LAR CONSULTING & ASSIST SRL în 2025?

LAR CONSULTING & ASSIST SRL (CUI 34521410) a avut o marjă de profit net de 56,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).