Повернутися до пошуку

TAKEANDEAT SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

TAKEANDEAT SRL este o companie înființată în anul 2015 cu sediul în Sat Dancu, Comuna Holboca, Iași. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 18.727.081 lei și un profit net de 772.911 lei cu 96 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 34314598 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Iași #491CAEN 5611 #92

Загальна інформація

НазваTAKEANDEAT SRL
CUI34314598
Реєстраційний №J2015000563220
АдресаDALIEI, 7, Sat Dancu, Comuna Holboca, Iaşi
Основний код CAEN5611
Дата реєстрації01/04/2015
Фіскальний органAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Iaşi
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
ICHIM BOGDANadministrator
CRENGANIŞ DANIELadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

18,7 млн RON

vs 19,7 млн RON

≈ 3,72 млн €

Profit net (2025)

773 тис. RON

vs 273 тис. RON

≈ 153 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

1,69 млн RON

vs 1,3 млн RON

≈ 336 тис. €

Angajați (2025)

96
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
18 727 081
≈ 3,72 млн €
772 911
≈ 153 тис. €
96
2024
19 721 412
≈ 3,96 млн €
273 013
≈ 54,9 тис. €
117
2023
16 146 609
≈ 3,26 млн €
407 602
≈ 82,4 тис. €
101
2022
14 601 326
≈ 2,96 млн €
1 032 785
≈ 209 тис. €
101
2021
16 528 512
≈ 3,36 млн €
1 059 029
≈ 215 тис. €
101
2020
9 490 164
≈ 1,96 млн €
1 558 622
≈ 322 тис. €
61
2019
8 112 433
≈ 1,71 млн €
1 602 464
≈ 338 тис. €
42
2018
5 564 433
≈ 1,2 млн €
792 734
≈ 170 тис. €
34
2017
2 099 867
≈ 460 тис. €
6 039
≈ 1,32 тис. €
12
2016
1 111 440
≈ 247 тис. €
83 434
≈ 18,6 тис. €
8
2015
161 996
≈ 36,4 тис. €
-80 247
≈ -18,1 тис. €
4

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

4,1%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

45,7%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,44

Оборотність активів

2,94

Виторг на співробітника

195 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2016-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TAKEANDEAT SRL după CUI?

Cauți CUI 34314598. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TAKEANDEAT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TAKEANDEAT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TAKEANDEAT SRL, CUI 34314598, nr. Reg. Com. J2015000563220, sediu Sat Dancu, Comuna Holboca, Iaşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TAKEANDEAT SRL în 2025?

TAKEANDEAT SRL (CUI 34314598) a avut o marjă de profit net de 4,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).