Повернутися до пошуку

NELDOR FAVORIT ALIMENT SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

CUI: 33613052 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Arad #3829CAEN 4711 #9489

Загальна інформація

НазваNELDOR FAVORIT ALIMENT SRL
CUI33613052
Реєстраційний №J2014000978027
Адреса1 DECEMBRIE, 38, Oraş Sântana, Arad
Основний код CAEN4711
Авторизовані коди CAEN47114712472147224724472547265630
Дата реєстрації23/09/2014
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
BLAGA DOREL-TODIRELadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

762 тис. RON

vs 758 тис. RON

≈ 151 тис. €

Profit net (2025)

118 тис. RON

vs -33,5 тис. RON

≈ 23,4 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

-360 тис. RON

vs -477 тис. RON

≈ -71,4 тис. €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
761 962
≈ 151 тис. €
118 015
≈ 23,4 тис. €
2
2024
758 435
≈ 152 тис. €
-33 533
≈ -6,74 тис. €
2
2023
743 282
≈ 150 тис. €
-48 374
≈ -9,78 тис. €
2
2022
571 485
≈ 116 тис. €
-196 638
≈ -39,9 тис. €
2
2021
434 056
≈ 88,2 тис. €
-191 649
≈ -38,9 тис. €
2
2020
326 949
≈ 67,6 тис. €
-6 102
≈ -1,26 тис. €
2
2019
0
≈ 0 €
-45 779
≈ -9,65 тис. €
0
2018
253 113
≈ 54,4 тис. €
-20 564
≈ -4,42 тис. €
2
2017
174 547
≈ 38,2 тис. €
-31 985
≈ -7 тис. €
2
2016
94 102
≈ 21 тис. €
-5 538
≈ -1,23 тис. €
1
2015
42 695
≈ 9,61 тис. €
-7 673
≈ -1,73 тис. €
1
2014
10 056
≈ 2,26 тис. €
-2 096
≈ -472 €
1

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

15,5%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

—

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,32

Оборотність активів

3,09

Виторг на співробітника

381 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2022-01-27—
2020-01-012021-01-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma NELDOR FAVORIT ALIMENT SRL după CUI?

Cauți CUI 33613052. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NELDOR FAVORIT ALIMENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NELDOR FAVORIT ALIMENT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea NELDOR FAVORIT ALIMENT SRL, CUI 33613052, nr. Reg. Com. J2014000978027, sediu Oraş Sântana, Arad.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NELDOR FAVORIT ALIMENT SRL în 2025?

NELDOR FAVORIT ALIMENT SRL (CUI 33613052) a avut o marjă de profit net de 15,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).