Повернутися до пошуку

SEBMARELECA 2014 SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

SEBMARELECA 2014 SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în satul Matca, județul Galați. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 4120 pentru lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și neRezidențiale.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 33484314 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Galați #3832CAEN 4120 #8559

Загальна інформація

НазваSEBMARELECA 2014 SRL
CUI33484314
Реєстраційний №J17/901/2014
АдресаMATCA, 1217, Sat Matca, Comuna Matca, Galaţi
Основний код CAEN4120
Дата реєстрації14/08/2014
Фіскальний органUnitatea Fiscală Municipală Tecuci
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
SAVA DANIELAadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

542 тис. RON

vs 794 тис. RON

≈ 108 тис. €

Profit net (2025)

6,34 тис. RON

vs 105 тис. RON

≈ 1,26 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

21,1 тис. RON

vs 105 тис. RON

≈ 4,2 тис. €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
542 315
≈ 108 тис. €
6 340
≈ 1,26 тис. €
2
2024
794 358
≈ 160 тис. €
104 557
≈ 21 тис. €
2
2023
942 169
≈ 190 тис. €
152 122
≈ 30,8 тис. €
4
2022
991 094
≈ 201 тис. €
391 953
≈ 79,5 тис. €
6
2021
902 324
≈ 183 тис. €
453 056
≈ 92,1 тис. €
5
2020
414 271
≈ 85,6 тис. €
92 969
≈ 19,2 тис. €
3
2019
875 572
≈ 185 тис. €
201 638
≈ 42,5 тис. €
7
2018
265 877
≈ 57,1 тис. €
51 130
≈ 11 тис. €
3
2017
86 971
≈ 19 тис. €
8 282
≈ 1,81 тис. €
3
2016
72 796
≈ 16,2 тис. €
14 877
≈ 3,31 тис. €
2
2015
39 529
≈ 8,89 тис. €
21 274
≈ 4,79 тис. €
1
2014
3 000
≈ 675 €
-987
≈ -222 €
1

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

1,2%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

30%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,6

Оборотність активів

1,48

Виторг на співробітника

271 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2018-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SEBMARELECA 2014 SRL după CUI?

Cauți CUI 33484314. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SEBMARELECA 2014 SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SEBMARELECA 2014 SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SEBMARELECA 2014 SRL, CUI 33484314, nr. Reg. Com. J17/901/2014, sediu Sat Matca, Comuna Matca, Galaţi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SEBMARELECA 2014 SRL în 2025?

SEBMARELECA 2014 SRL (CUI 33484314) a avut o marjă de profit net de 1,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).