Повернутися до пошуку

INFUSED MEDIA SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

INFUSED MEDIA SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în Municipiul Timișoara. Activitatea principală este reprezentată de codul CAEN 6210.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 33430420 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #10751CAEN 6210 #3150

Загальна інформація

НазваINFUSED MEDIA SRL
CUI33430420
Реєстраційний №J2014001834355
АдресаCORNELIU COPOSU, 30, Municipiul Timişoara, Timiş
Основний код CAEN6210
Авторизовані коди CAEN181258195821602060396210622063106391702074208299
Дата реєстрації29/07/2014
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

458 тис. RON

vs 544 тис. RON

≈ 90,9 тис. €

Profit net (2025)

389 тис. RON

vs 470 тис. RON

≈ 77,2 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

389 тис. RON

vs 471 тис. RON

≈ 77,2 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
458 047
≈ 90,9 тис. €
388 756
≈ 77,2 тис. €
1
2024
543 701
≈ 109 тис. €
470 356
≈ 94,6 тис. €
1
2023
658 965
≈ 133 тис. €
618 189
≈ 125 тис. €
1
2022
653 707
≈ 133 тис. €
602 865
≈ 122 тис. €
1
2021
589 056
≈ 120 тис. €
544 737
≈ 111 тис. €
1
2020
489 244
≈ 101 тис. €
446 144
≈ 92,2 тис. €
1
2019
116 533
≈ 24,6 тис. €
74 463
≈ 15,7 тис. €
1
2018
425 542
≈ 91,4 тис. €
385 127
≈ 82,8 тис. €
1
2017
529 979
≈ 116 тис. €
492 249
≈ 108 тис. €
1
2016
201 254
≈ 44,8 тис. €
135 588
≈ 30,2 тис. €
—
2015
222 368
≈ 50 тис. €
231 573
≈ 52,1 тис. €
—
2014
200 838
≈ 45,2 тис. €
197 236
≈ 44,4 тис. €
—

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

84,9%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

99,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,75

Оборотність активів

0,5

Виторг на співробітника

458 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2016-03-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma INFUSED MEDIA SRL după CUI?

Cauți CUI 33430420. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INFUSED MEDIA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru INFUSED MEDIA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea INFUSED MEDIA SRL, CUI 33430420, nr. Reg. Com. J2014001834355, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are INFUSED MEDIA SRL în 2025?

INFUSED MEDIA SRL (CUI 33430420) a avut o marjă de profit net de 84,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).