Повернутися до пошуку

PREMIUM SOLUTION S.R.L.

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

PREMIUM SOLUTION S.R.L. este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în satul Breazu, comuna Rediu, județul Iași. Activitatea principală este comerțul cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule, înregistrând o cifră de afaceri de 6.932.393 lei în anul 2025.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 33336997 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Iași #1184CAEN 4531 #95

Загальна інформація

НазваPREMIUM SOLUTION S.R.L.
CUI33336997
Реєстраційний №J22/1057/2014
АдресаSat Breazu, Comuna Rediu, Iaşi
Основний код CAEN4531
Авторизовані коди CAEN451945314614461946614662466346694791
Дата реєстрації01/07/2014
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
LUNGU COSTELadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

6,93 млн RON

vs 5,96 млн RON

≈ 1,38 млн €

Profit net (2025)

953 тис. RON

vs 791 тис. RON

≈ 189 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

983 тис. RON

vs 773 тис. RON

≈ 195 тис. €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
6 932 393
≈ 1,38 млн €
952 838
≈ 189 тис. €
2
2024
5 962 098
≈ 1,2 млн €
790 725
≈ 159 тис. €
2
2023
4 531 489
≈ 916 тис. €
679 690
≈ 137 тис. €
2
2022
3 799 297
≈ 770 тис. €
580 401
≈ 118 тис. €
2
2021
2 688 088
≈ 546 тис. €
307 024
≈ 62,4 тис. €
2
2020
1 923 585
≈ 398 тис. €
210 296
≈ 43,5 тис. €
2
2019
1 388 929
≈ 293 тис. €
72 812
≈ 15,3 тис. €
2
2018
1 118 804
≈ 240 тис. €
137 434
≈ 29,5 тис. €
2
2017
700 398
≈ 153 тис. €
48 688
≈ 10,7 тис. €
1
2016
479 492
≈ 107 тис. €
21 528
≈ 4,79 тис. €
1
2015
330 951
≈ 74,5 тис. €
3 690
≈ 830 €
0
2014
127 056
≈ 28,6 тис. €
843
≈ 190 €
0

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

13,7%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

97%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,37

Оборотність активів

2,75

Виторг на співробітника

3,47 млн RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2015-07-02—
2014-07-142015-01-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.d) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma PREMIUM SOLUTION S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 33336997. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PREMIUM SOLUTION S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PREMIUM SOLUTION S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea PREMIUM SOLUTION S.R.L., CUI 33336997, nr. Reg. Com. J22/1057/2014, sediu Sat Breazu, Comuna Rediu, Iaşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PREMIUM SOLUTION S.R.L. în 2025?

PREMIUM SOLUTION S.R.L. (CUI 33336997) a avut o marjă de profit net de 13,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).