Повернутися до пошуку

M&D TRANSPORT S.R.L.

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

M&D TRANSPORT S.R.L. este o firmă înființată în anul 2014 cu sediul în Sat Muntenii de Sus, Comuna Muntenii de Sus, Vaslui. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 3.909.790 lei și un profit net de 5561 lei.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 32836404 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Vaslui #562CAEN 4941 #4397

Загальна інформація

НазваM&D TRANSPORT S.R.L.
CUI32836404
Реєстраційний №J2014000061378
АдресаMUNTENII DE SUS, 126, Sat Muntenii de Sus, Comuna Muntenii de Sus, Vaslui
Основний код CAEN4941
Авторизовані коди CAEN4941522152245225522652317020
Дата реєстрації25/02/2014
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
MIHAILOV VICTORadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,95 млн RON

vs 3,91 млн RON

≈ 586 тис. €

Profit net (2025)

108 тис. RON

vs 5,56 тис. RON

≈ 21,5 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

167 тис. RON

vs 141 тис. RON

≈ 33,1 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 952 453
≈ 586 тис. €
108 244
≈ 21,5 тис. €
1
2024
3 909 790
≈ 786 тис. €
5 561
≈ 1,12 тис. €
1
2023
3 694 616
≈ 747 тис. €
334 694
≈ 67,7 тис. €
1
2022
1 628 573
≈ 330 тис. €
1 098 052
≈ 223 тис. €
1
2021
1 187 129
≈ 241 тис. €
213 652
≈ 43,4 тис. €
3
2020
2 571 555
≈ 532 тис. €
389 362
≈ 80,5 тис. €
5
2019
2 662 476
≈ 561 тис. €
50 670
≈ 10,7 тис. €
7
2018
4 527 466
≈ 973 тис. €
183 046
≈ 39,3 тис. €
13
2017
5 391 926
≈ 1,18 млн €
63 718
≈ 13,9 тис. €
14
2016
3 042 640
≈ 678 тис. €
330 562
≈ 73,6 тис. €
9
2015
1 787 499
≈ 402 тис. €
249 824
≈ 56,2 тис. €
6
2014
649 822
≈ 146 тис. €
25 601
≈ 5,76 тис. €
—

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

3,7%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

64,8%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,25

Оборотність активів

3,89

Виторг на співробітника

2,95 млн RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2024-09-26—
2014-02-282024-08-09Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma M&D TRANSPORT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 32836404. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru M&D TRANSPORT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru M&D TRANSPORT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea M&D TRANSPORT S.R.L., CUI 32836404, nr. Reg. Com. J2014000061378, sediu Sat Muntenii de Sus, Comuna Muntenii de Sus, Vaslui.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are M&D TRANSPORT S.R.L. în 2025?

M&D TRANSPORT S.R.L. (CUI 32836404) a avut o marjă de profit net de 3,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).