Повернутися до пошуку

GUDA & GUDA SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

GUDA & GUDA SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în București Sectorul 2. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.050.322 lei și un profit net de 1.667.633 lei cu un angajat.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 32755300 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: București #24585CAEN 8559 #244

Загальна інформація

НазваGUDA & GUDA SRL
CUI32755300
Реєстраційний №J2014001351405
АдресаJOHANNES K. KEPLER, 2, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Основний код CAEN8559
Дата реєстрації06/02/2014
Фіскальний органAdministraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 7 листопада 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
GUDA ELENAadministrator
GUDA IANCUadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,48 млн RON

vs 2,05 млн RON

≈ 293 тис. €

Profit net (2025)

867 тис. RON

vs 1,67 млн RON

≈ 172 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

867 тис. RON

vs 1,67 млн RON

≈ 172 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 478 260
≈ 293 тис. €
867 128
≈ 172 тис. €
1
2024
2 050 322
≈ 412 тис. €
1 667 633
≈ 335 тис. €
1
2023
2 029 657
≈ 410 тис. €
1 676 685
≈ 339 тис. €
1
2022
1 500 657
≈ 304 тис. €
1 347 845
≈ 273 тис. €
1
2021
1 092 600
≈ 222 тис. €
929 530
≈ 189 тис. €
—
2020
401 744
≈ 83,1 тис. €
337 235
≈ 69,7 тис. €
—
2019
273 191
≈ 57,6 тис. €
161 984
≈ 34,1 тис. €
—
2018
340 396
≈ 73,1 тис. €
214 904
≈ 46,2 тис. €
—
2017
218 709
≈ 47,9 тис. €
168 292
≈ 36,8 тис. €
—
2016
169 479
≈ 37,7 тис. €
126 698
≈ 28,2 тис. €
—
2015
113 000
≈ 25,4 тис. €
82 856
≈ 18,6 тис. €
0
2014
72 930
≈ 16,4 тис. €
48 220
≈ 10,8 тис. €
0

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

58,7%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

100%

Коефіцієнт поточної ліквідності

2,2

Оборотність активів

0,96

Виторг на співробітника

1,48 млн RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2014-03-07—

Întrebări frecvente

Cum verific firma GUDA & GUDA SRL după CUI?

Cauți CUI 32755300. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GUDA & GUDA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GUDA & GUDA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea GUDA & GUDA SRL, CUI 32755300, nr. Reg. Com. J2014001351405, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GUDA & GUDA SRL în 2025?

GUDA & GUDA SRL (CUI 32755300) a avut o marjă de profit net de 58,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).