Повернутися до пошуку

SEVENELEVEN M S.R.L.

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

SEVENELEVEN M S.R.L. este o firmă înființată în anul 2014 cu sediul în București Sectorul 2. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 4299.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 32684047 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: București #94563CAEN 4299 #391

Загальна інформація

НазваSEVENELEVEN M S.R.L.
CUI32684047
Реєстраційний №J2014000580408
АдресаBARBU VĂCĂRESCU, 301-311, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Основний код CAEN7320
Авторизовані коди CAEN4110461568207320
Дата реєстрації21/01/2014
Фіскальний органAdministraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

115 тис. RON

vs 185 тис. RON

≈ 22,8 тис. €

Profit net (2025)

35 тис. RON

vs 139 тис. RON

≈ 6,94 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

35,2 тис. RON

vs 139 тис. RON

≈ 6,99 тис. €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
114 972
≈ 22,8 тис. €
34 984
≈ 6,94 тис. €
0
2024
185 000
≈ 37,2 тис. €
138 977
≈ 27,9 тис. €
0
2023
225 597
≈ 45,6 тис. €
26 621
≈ 5,38 тис. €
0
2022
453 750
≈ 92 тис. €
404 040
≈ 81,9 тис. €
0
2021
472 200
≈ 96 тис. €
433 013
≈ 88 тис. €
0
2020
250 557
≈ 51,8 тис. €
158 857
≈ 32,8 тис. €
0
2019
134 750
≈ 28,4 тис. €
50 726
≈ 10,7 тис. €
0
2018
109 800
≈ 23,6 тис. €
86 134
≈ 18,5 тис. €
—
2017
127 860
≈ 28 тис. €
61 293
≈ 13,4 тис. €
—
2016
155 070
≈ 34,5 тис. €
73 472
≈ 16,4 тис. €
—
2015
242 172
≈ 54,5 тис. €
121 400
≈ 27,3 тис. €
—
2014
273 028
≈ 61,4 тис. €
259 123
≈ 58,3 тис. €
—

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

30,4%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

99,3%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,88

Оборотність активів

1,56

Виторг на співробітника

—

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2014-05-20—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SEVENELEVEN M S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 32684047. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SEVENELEVEN M S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SEVENELEVEN M S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SEVENELEVEN M S.R.L., CUI 32684047, nr. Reg. Com. J2014000580408, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SEVENELEVEN M S.R.L. în 2025?

SEVENELEVEN M S.R.L. (CUI 32684047) a avut o marjă de profit net de 30,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).