Повернутися до пошуку

CESAVIL GROUP S.R.L.

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

CESAVIL GROUP S.R.L. este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în Ocnele Mari, județul Vâlcea. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 2.306.885 lei și profitul net a fost de 625.398 lei.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 32511623 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Vâlcea #957CAEN 9329 #145

Загальна інформація

НазваCESAVIL GROUP S.R.L.
CUI32511623
Реєстраційний №J2013000603380
Адреса22 DECEMBRIE, 13, Oraş Ocnele Mari, Vâlcea
Основний код CAEN9329
Дата реєстрації25/11/2013
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
DINCĂ EUGENIUadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,31 млн RON

vs 1,95 млн RON

≈ 458 тис. €

Profit net (2025)

625 тис. RON

vs 120 тис. RON

≈ 124 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

2,47 млн RON

vs 3,78 млн RON

≈ 489 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 306 885
≈ 458 тис. €
625 398
≈ 124 тис. €
1
2024
1 953 985
≈ 393 тис. €
119 700
≈ 24,1 тис. €
2
2023
2 049 277
≈ 414 тис. €
615 725
≈ 124 тис. €
2
2022
2 356 112
≈ 478 тис. €
478 316
≈ 97 тис. €
3
2021
1 925 968
≈ 391 тис. €
351 940
≈ 71,5 тис. €
4
2020
935 542
≈ 193 тис. €
159 725
≈ 33 тис. €
3
2019
2 091 527
≈ 441 тис. €
593 553
≈ 125 тис. €
9
2018
1 786 580
≈ 384 тис. €
211 003
≈ 45,3 тис. €
11
2017
1 244 786
≈ 272 тис. €
217 594
≈ 47,6 тис. €
9
2016
909 751
≈ 203 тис. €
9 505
≈ 2,12 тис. €
7
2015
915 698
≈ 206 тис. €
71 584
≈ 16,1 тис. €
13
2014
459 670
≈ 103 тис. €
51 056
≈ 11,5 тис. €
8
2013
100
≈ 22,6 €
97
≈ 22 €
—

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

27,1%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

25,4%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,03

Оборотність активів

0,23

Виторг на співробітника

2,31 млн RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2014-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CESAVIL GROUP S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 32511623. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CESAVIL GROUP S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CESAVIL GROUP S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CESAVIL GROUP S.R.L., CUI 32511623, nr. Reg. Com. J2013000603380, sediu Oraş Ocnele Mari, Vâlcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CESAVIL GROUP S.R.L. în 2025?

CESAVIL GROUP S.R.L. (CUI 32511623) a avut o marjă de profit net de 27,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).