Повернутися до пошуку

MD TUPA TOUR SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

MD TUPA TOUR SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în Sat Nazna, Comuna Sâncraiu de Mureş, județul Mureș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 707.506 lei, un profit net de 137.054 lei și 4 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 32167792 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Mureș #4436CAEN 7911 #296

Загальна інформація

НазваMD TUPA TOUR SRL
CUI32167792
Реєстраційний №J2013000884268
АдресаPRINCIPALĂ, 282, Sat Nazna, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş
Основний код CAEN7911
Авторизовані коди CAEN79117912
Дата реєстрації26.08.2013
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
MOLDOVAN GEORGEadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

708 тис. RON

vs 576 тис. RON

≈ 140 тис. €

Profit net (2025)

137 тис. RON

vs 129 тис. RON

≈ 27,2 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

475 тис. RON

vs 508 тис. RON

≈ 94,2 тис. €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
707 506
≈ 140 тис. €
137 054
≈ 27,2 тис. €
4
2024
576 316
≈ 116 тис. €
129 019
≈ 25,9 тис. €
3
2023
365 490
≈ 73,9 тис. €
140 607
≈ 28,4 тис. €
3
2022
315 490
≈ 64 тис. €
156 560
≈ 31,7 тис. €
2
2021
192 597
≈ 39,1 тис. €
117 819
≈ 23,9 тис. €
1
2020
79 190
≈ 16,4 тис. €
24 815
≈ 5,13 тис. €
1
2019
157 967
≈ 33,3 тис. €
95 760
≈ 20,2 тис. €
2
2018
134 484
≈ 28,9 тис. €
62 486
≈ 13,4 тис. €
2
2017
119 256
≈ 26,1 тис. €
42 242
≈ 9,25 тис. €
1
2016
146 919
≈ 32,7 тис. €
116 718
≈ 26 тис. €
1
2015
66 930
≈ 15,1 тис. €
37 878
≈ 8,52 тис. €
2
2014
26 130
≈ 5,88 тис. €
9 642
≈ 2,17 тис. €
0

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

19,4%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

28,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,55

Оборотність активів

0,59

Виторг на співробітника

177 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2023-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MD TUPA TOUR SRL după CUI?

Cauți CUI 32167792. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MD TUPA TOUR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MD TUPA TOUR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MD TUPA TOUR SRL, CUI 32167792, nr. Reg. Com. J2013000884268, sediu Sat Nazna, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MD TUPA TOUR SRL în 2025?

MD TUPA TOUR SRL (CUI 32167792) a avut o marjă de profit net de 19,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).