Повернутися до пошуку

PANAXA SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

PANAXA SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în Sat Ipotești, Comuna Ipotești, Suceava. Activitatea principală este înregistrată la codul CAEN 6820.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 3177555 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Suceava #6383CAEN 6820 #4451

Загальна інформація

НазваPANAXA SRL
CUI3177555
Реєстраційний №J1992001683339
АдресаSTR. MIHAI VITEAZUL, 457, Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava
Основний код CAEN6820
Авторизовані коди CAEN68116820
Дата реєстрації19/10/1992
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
VIZITEU GEORGIANAadministrator
BENKO LAJOSadministrator
BENKO EMILadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

473 тис. RON

vs 443 тис. RON

≈ 93,9 тис. €

Profit net (2025)

247 тис. RON

vs 225 тис. RON

≈ 49 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

520 тис. RON

vs 735 тис. RON

≈ 103 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
473 086
≈ 93,9 тис. €
246 913
≈ 49 тис. €
1
2024
443 012
≈ 89,1 тис. €
225 109
≈ 45,3 тис. €
1
2023
393 534
≈ 79,6 тис. €
230 560
≈ 46,6 тис. €
1
2022
371 547
≈ 75,3 тис. €
222 615
≈ 45,1 тис. €
1
2021
369 560
≈ 75,1 тис. €
211 227
≈ 42,9 тис. €
1
2020
308 809
≈ 63,8 тис. €
153 099
≈ 31,7 тис. €
1
2019
297 673
≈ 62,7 тис. €
89 937
≈ 19 тис. €
2
2018
289 813
≈ 62,3 тис. €
66 214
≈ 14,2 тис. €
2
2017
393 916
≈ 86,2 тис. €
50 007
≈ 10,9 тис. €
4
2016
1 051 748
≈ 234 тис. €
39 435
≈ 8,78 тис. €
12
2015
1 398 011
≈ 315 тис. €
80 200
≈ 18 тис. €
16
2014
1 526 785
≈ 344 тис. €
2 345
≈ 528 €
17
2013
1 541 327
≈ 349 тис. €
81 974
≈ 18,6 тис. €
18
2012
1 385 402
≈ 311 тис. €
67 148
≈ 15,1 тис. €
19

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

52,2%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

47,5%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,66

Оборотність активів

0,53

Виторг на співробітника

473 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1993-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PANAXA SRL după CUI?

Cauți CUI 3177555. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PANAXA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PANAXA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PANAXA SRL, CUI 3177555, nr. Reg. Com. J1992001683339, sediu Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PANAXA SRL în 2025?

PANAXA SRL (CUI 3177555) a avut o marjă de profit net de 52,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).