Повернутися до пошуку

DEZMA AUTO SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

DEZMA AUTO SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în Comuna Sânmartin, județul Bihor. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 13.911.013 lei și un profit net de 2.740.380 lei cu 47 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 31691925 · Фінансове здоров'я

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Рейтинг 2025: Bihor #784CAEN 4782 #34

Загальна інформація

НазваDEZMA AUTO SRL
CUI31691925
Реєстраційний №J2013000887058
АдресаFELIX, 81, Sat Sânmartin, Comuna Sânmartin, Bihor
Основний код CAEN4782
Дата реєстрації24/05/2013
Фіскальний органAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Bihor
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

11,8 млн RON

vs 13,9 млн RON

≈ 2,35 млн €

Profit net (2025)

1,39 млн RON

vs 2,74 млн RON

≈ 276 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

15,8 млн RON

vs 17,8 млн RON

≈ 3,13 млн €

Angajați (2025)

38
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
11 845 906
≈ 2,35 млн €
1 390 780
≈ 276 тис. €
38
2024
13 911 013
≈ 2,8 млн €
2 740 380
≈ 551 тис. €
47
2023
14 289 798
≈ 2,89 млн €
3 258 918
≈ 659 тис. €
45
2022
14 343 914
≈ 2,91 млн €
3 074 434
≈ 623 тис. €
47
2021
12 722 447
≈ 2,59 млн €
2 627 278
≈ 534 тис. €
52
2020
10 217 731
≈ 2,11 млн €
1 977 278
≈ 409 тис. €
51
2019
9 104 551
≈ 1,92 млн €
600 173
≈ 126 тис. €
51
2018
9 445 872
≈ 2,03 млн €
2 882 436
≈ 619 тис. €
56
2017
8 054 182
≈ 1,76 млн €
2 084 969
≈ 456 тис. €
55
2016
8 483 722
≈ 1,89 млн €
2 217 513
≈ 494 тис. €
47
2015
7 442 530
≈ 1,67 млн €
1 766 563
≈ 397 тис. €
32
2014
5 538 426
≈ 1,25 млн €
1 327 015
≈ 299 тис. €
22
2013
420 576
≈ 95,2 тис. €
86 234
≈ 19,5 тис. €
10

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

11,7%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

8,8%

Коефіцієнт поточної ліквідності

3,88

Оборотність активів

0,63

Виторг на співробітника

312 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2013-06-11—

Întrebări frecvente

Cum verific firma DEZMA AUTO SRL după CUI?

Cauți CUI 31691925. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DEZMA AUTO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DEZMA AUTO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DEZMA AUTO SRL, CUI 31691925, nr. Reg. Com. J2013000887058, sediu Sat Sânmartin, Comuna Sânmartin, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DEZMA AUTO SRL în 2025?

DEZMA AUTO SRL (CUI 31691925) a avut o marjă de profit net de 11,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).