Повернутися до пошуку

FIAROM AGRO HOLDING S.R.L.

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

FIAROM AGRO HOLDING S.R.L. este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în municipiul Slobozia, Ialomița. Activitatea principală este comerțul cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor conform codului CAEN 4661.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 31535250 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Ialomița #2800CAEN 4661 #479

Загальна інформація

НазваFIAROM AGRO HOLDING S.R.L.
CUI31535250
Реєстраційний №J21/143/2013
АдресаDOMNIŢA BĂLAŞA, 10, Municipiul Slobozia, Ialomiţa
Основний код CAEN111
Авторизовані коди CAEN01114661
Дата реєстрації19/04/2013
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
CALOIANU CONSTANTINadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

254 тис. RON

vs 323 тис. RON

≈ 50,5 тис. €

Profit net (2025)

82 тис. RON

vs 49,6 тис. RON

≈ 16,3 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

200 тис. RON

vs 118 тис. RON

≈ 39,7 тис. €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
254 373
≈ 50,5 тис. €
81 984
≈ 16,3 тис. €
0
2024
323 412
≈ 65 тис. €
49 550
≈ 9,96 тис. €
0
2023
68 067
≈ 13,8 тис. €
18 287
≈ 3,7 тис. €
0
2022
194 664
≈ 39,5 тис. €
15 083
≈ 3,06 тис. €
0
2021
129 412
≈ 26,3 тис. €
27 305
≈ 5,55 тис. €
0
2020
1 134
≈ 234 €
-4 298
≈ -889 €
0
2019
11 555
≈ 2,44 тис. €
-1 397
≈ -294 €
0
2018
43 277
≈ 9,3 тис. €
-10 191
≈ -2,19 тис. €
—
2017
311 203
≈ 68,1 тис. €
-11 238
≈ -2,46 тис. €
—
2016
47 479
≈ 10,6 тис. €
-6 295
≈ -1,4 тис. €
—
2015
—
-2 397
≈ -539 €
—
2014
0
≈ 0 €
-2 059
≈ -463 €
—

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

32,2%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

41%

Коефіцієнт поточної ліквідності

2,03

Оборотність активів

0,7

Виторг на співробітника

—

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2014-08-21—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FIAROM AGRO HOLDING S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 31535250. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FIAROM AGRO HOLDING S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FIAROM AGRO HOLDING S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea FIAROM AGRO HOLDING S.R.L., CUI 31535250, nr. Reg. Com. J21/143/2013, sediu Municipiul Slobozia, Ialomiţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FIAROM AGRO HOLDING S.R.L. în 2025?

FIAROM AGRO HOLDING S.R.L. (CUI 31535250) a avut o marjă de profit net de 32,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).