Повернутися до пошуку

MERGER POINT SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

MERGER POINT SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în Brașov. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 7022 pentru consultanță de afaceri și management.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 31430458 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Brașov #9241CAEN 7022 #2407

Загальна інформація

НазваMERGER POINT SRL
CUI31430458
Реєстраційний №J2013000518082
Адреса(Str) POIENELOR, 9, Municipiul Braşov, Braşov
Основний код CAEN7020
Авторизовані коди CAEN461962016202682070227112741074907733773982998559
Дата реєстрації28/03/2013
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 7 листопада 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
PROMM HANS HELMUTadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

392 тис. RON

vs 149 тис. RON

≈ 77,9 тис. €

Profit net (2025)

311 тис. RON

vs 140 тис. RON

≈ 61,7 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

311 тис. RON

vs 141 тис. RON

≈ 61,7 тис. €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
392 430
≈ 77,9 тис. €
310 710
≈ 61,7 тис. €
0
2024
149 201
≈ 30 тис. €
140 412
≈ 28,2 тис. €
—
2023
102 956
≈ 20,8 тис. €
71 924
≈ 14,5 тис. €
—
2022
246 514
≈ 50 тис. €
235 894
≈ 47,8 тис. €
—
2021
81 095
≈ 16,5 тис. €
71 789
≈ 14,6 тис. €
—
2020
86 971
≈ 18 тис. €
67 814
≈ 14 тис. €
—
2019
213 254
≈ 44,9 тис. €
191 013
≈ 40,3 тис. €
—
2018
168 679
≈ 36,2 тис. €
148 858
≈ 32 тис. €
—
2017
3 598
≈ 788 €
595
≈ 130 €
—
2016
1 900
≈ 423 €
34
≈ 7,57 €
—
2015
1 711
≈ 385 €
569
≈ 128 €
—
2014
2 443
≈ 550 €
806
≈ 181 €
—
2013
2 354
≈ 533 €
392
≈ 88,7 €
—

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

79,2%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

99,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

3,52

Оборотність активів

0,91

Виторг на співробітника

—

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2026-09-28—
2020-11-132023-12-29Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
2017-01-312020-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
2013-08-232016-05-03Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma MERGER POINT SRL după CUI?

Cauți CUI 31430458. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MERGER POINT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MERGER POINT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MERGER POINT SRL, CUI 31430458, nr. Reg. Com. J2013000518082, sediu Municipiul Braşov, Braşov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MERGER POINT SRL în 2025?

MERGER POINT SRL (CUI 31430458) a avut o marjă de profit net de 79,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).