Повернутися до пошуку

WHITE SIGN SRL

Активна

WHITE SIGN SRL este o companie cu sediul în municipiul Deva, înfiinată în anul 2013. Activitatea principală este de arhitectură, având o cifră de afaceri de 325.419 lei în anul 2025.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 31421131 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Hunedoara #3841CAEN 7111 #1842

Загальна інформація

НазваWHITE SIGN SRL
CUI31421131
Реєстраційний №J2013000330208
АдресаNICOLAE BĂLCESCU, Municipiul Deva, Hunedoara
Основний код CAEN7111
Авторизовані коди CAEN477671117112741174127413741485599329
Дата реєстрації27/03/2013
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
GIURGIU ANAMARIAadministrator

ПДВ

Не є платником ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

325 тис. RON

vs 287 тис. RON

≈ 64,6 тис. €

Profit net (2025)

248 тис. RON

vs 214 тис. RON

≈ 49,1 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

248 тис. RON

vs 214 тис. RON

≈ 49,2 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
325 419
≈ 64,6 тис. €
247 534
≈ 49,1 тис. €
1
2024
287 170
≈ 57,7 тис. €
214 146
≈ 43 тис. €
1
2023
192 103
≈ 38,8 тис. €
116 328
≈ 23,5 тис. €
1
2022
160 020
≈ 32,4 тис. €
108 655
≈ 22 тис. €
1
2021
213 404
≈ 43,4 тис. €
158 324
≈ 32,2 тис. €
—
2020
207 075
≈ 42,8 тис. €
160 827
≈ 33,2 тис. €
1
2019
201 985
≈ 42,6 тис. €
157 074
≈ 33,1 тис. €
1
2018
137 837
≈ 29,6 тис. €
105 152
≈ 22,6 тис. €
1
2017
91 247
≈ 20 тис. €
74 852
≈ 16,4 тис. €
1
2016
104 116
≈ 23,2 тис. €
67 958
≈ 15,1 тис. €
1
2015
70 777
≈ 15,9 тис. €
49 265
≈ 11,1 тис. €
—
2014
19 141
≈ 4,31 тис. €
12 399
≈ 2,79 тис. €
—
2013
18 570
≈ 4,2 тис. €
171
≈ 38,7 €
0

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

76,1%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

99,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

82,05

Оборотність активів

1,3

Виторг на співробітника

325 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma WHITE SIGN SRL după CUI?

Cauți CUI 31421131. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru WHITE SIGN SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru WHITE SIGN SRL?

Datele de facturare sunt denumirea WHITE SIGN SRL, CUI 31421131, nr. Reg. Com. J2013000330208, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are WHITE SIGN SRL în 2025?

WHITE SIGN SRL (CUI 31421131) a avut o marjă de profit net de 76,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).