REZISTART S.R.L.
REZISTART S.R.L. este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în satul Priporu, comuna Vlădești, județul Vâlcea. Activitatea principală este codul CAEN 7112, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 294.774 lei cu un profit net de 136.201 lei.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 31332875 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Vâlcea #3950CAEN 7112 #6960
Загальна інформація
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та законні представники
Джерело: ONRCПДВ
Не є платником ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
295 тис. RON
≈ 58,5 тис. €
Profit net (2025)
136 тис. RON
≈ 27 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
137 тис. RON
≈ 27,1 тис. €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 294 774 ≈ 58,5 тис. € | 136 201 ≈ 27 тис. € | 2 |
| 2024 | 217 539 ≈ 43,7 тис. € | 93 664 ≈ 18,8 тис. € | 2 |
| 2023 | 290 158 ≈ 58,7 тис. € | 177 489 ≈ 35,9 тис. € | 2 |
| 2022 | 146 209 ≈ 29,6 тис. € | 135 685 ≈ 27,5 тис. € | 1 |
| 2021 | 102 066 ≈ 20,7 тис. € | 83 371 ≈ 16,9 тис. € | — |
| 2020 | 137 234 ≈ 28,4 тис. € | 127 863 ≈ 26,4 тис. € | — |
| 2019 | 135 671 ≈ 28,6 тис. € | 127 228 ≈ 26,8 тис. € | — |
| 2018 | 87 776 ≈ 18,9 тис. € | 77 217 ≈ 16,6 тис. € | — |
| 2017 | 70 505 ≈ 15,4 тис. € | 58 121 ≈ 12,7 тис. € | — |
| 2016 | 126 633 ≈ 28,2 тис. € | 106 506 ≈ 23,7 тис. € | — |
| 2015 | 47 346 ≈ 10,7 тис. € | -2 054 ≈ -462 € | — |
| 2014 | 95 010 ≈ 21,4 тис. € | 84 009 ≈ 18,9 тис. € | — |
| 2013 | 69 230 ≈ 15,7 тис. € | 64 598 ≈ 14,6 тис. € | — |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
46,2%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
99,7%
Коефіцієнт поточної ліквідності
6,72
Оборотність активів
1,84
Виторг на співробітника
147 тис. RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
Компанії зі спільними керівниками
- TAPA CONSTRUCT SRL
Спільний керівник: TARAŞ PAUL-MIHAIL
Întrebări frecvente
Cum verific firma REZISTART S.R.L. după CUI?
Cauți CUI 31332875. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru REZISTART S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru REZISTART S.R.L.?
Datele de facturare sunt denumirea REZISTART S.R.L., CUI 31332875, nr. Reg. Com. J2013000145381, sediu Sat Priporu, Comuna Vlădeşti, Vâlcea.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are REZISTART S.R.L. în 2025?
REZISTART S.R.L. (CUI 31332875) a avut o marjă de profit net de 46,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).