Повернутися до пошуку

VALCHIRIA 2013 SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

VALCHIRIA 2013 SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 0111 pentru cultivarea cerealelor, plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 31318170 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #4675CAEN 0111 #3267

Загальна інформація

НазваVALCHIRIA 2013 SRL
CUI31318170
Реєстраційний №J2013000581352
АдресаVICTORIEI, 1, Municipiul Timişoara, Timiş
Основний код CAEN111
Дата реєстрації05/03/2013
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
TROMBETTA ROSETTAadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,63 млн RON

vs 1,8 млн RON

≈ 323 тис. €

Profit net (2025)

399 тис. RON

vs 1,28 млн RON

≈ 79,3 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

2,93 млн RON

vs 2,53 млн RON

≈ 582 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 627 902
≈ 323 тис. €
399 434
≈ 79,3 тис. €
1
2024
1 798 032
≈ 361 тис. €
1 279 259
≈ 257 тис. €
1
2023
1 709 335
≈ 346 тис. €
1 044 352
≈ 211 тис. €
1
2022
833 332
≈ 169 тис. €
161 534
≈ 32,8 тис. €
1
2021
504 363
≈ 103 тис. €
-442 880
≈ -90 тис. €
1
2020
402 558
≈ 83,2 тис. €
-137 645
≈ -28,5 тис. €
0
2019
629 295
≈ 133 тис. €
-60 852
≈ -12,8 тис. €
0
2018
635 174
≈ 136 тис. €
111 976
≈ 24,1 тис. €
0
2017
484 085
≈ 106 тис. €
-84 254
≈ -18,4 тис. €
1
2016
470 694
≈ 105 тис. €
170 174
≈ 37,9 тис. €
—
2015
316 748
≈ 71,3 тис. €
137 462
≈ 30,9 тис. €
—
2014
300 575
≈ 67,6 тис. €
100 723
≈ 22,7 тис. €
—
2013
178 692
≈ 40,4 тис. €
51 021
≈ 11,5 тис. €
—

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

24,5%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

13,6%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,34

Оборотність активів

0,16

Виторг на співробітника

1,63 млн RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2017-08-18—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VALCHIRIA 2013 SRL după CUI?

Cauți CUI 31318170. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VALCHIRIA 2013 SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VALCHIRIA 2013 SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VALCHIRIA 2013 SRL, CUI 31318170, nr. Reg. Com. J2013000581352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VALCHIRIA 2013 SRL în 2025?

VALCHIRIA 2013 SRL (CUI 31318170) a avut o marjă de profit net de 24,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).