Повернутися до пошуку

I.N.M. SERVICES SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

I.N.M. SERVICES SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în satul Lovrin, județul Timiș. Activitatea principală este fabricarea articolelor de feronerie conform codului CAEN 2562.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 31243344 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #8868CAEN 2562 #421

Загальна інформація

НазваI.N.M. SERVICES SRL
CUI31243344
Реєстраційний №J2013000406358
Адреса828/A, Sat Lovrin, Comuna Lovrin, Timiş
Основний код CAEN2553
Авторизовані коди CAEN2553331133123315332046907112
Дата реєстрації18.02.2013
Фіскальний органUnitatea Fiscală Orăşenească Sânnicolau Mare
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
GIANI DANIELEadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

620 тис. RON

vs 515 тис. RON

≈ 123 тис. €

Profit net (2025)

234 тис. RON

vs 310 тис. RON

≈ 46,5 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

986 тис. RON

vs 752 тис. RON

≈ 196 тис. €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
620 259
≈ 123 тис. €
234 442
≈ 46,5 тис. €
2
2024
515 402
≈ 104 тис. €
309 525
≈ 62,2 тис. €
1
2023
301 928
≈ 61 тис. €
163 257
≈ 33 тис. €
1
2022
110 327
≈ 22,4 тис. €
-40 017
≈ -8,11 тис. €
1
2020
164 709
≈ 34,1 тис. €
19 873
≈ 4,11 тис. €
1
2019
121 410
≈ 25,6 тис. €
-59 832
≈ -12,6 тис. €
1
2018
138 884
≈ 29,8 тис. €
11 186
≈ 2,4 тис. €
1
2017
363 245
≈ 79,5 тис. €
235 684
≈ 51,6 тис. €
1
2016
265 356
≈ 59,1 тис. €
195 575
≈ 43,6 тис. €
1
2015
57 423
≈ 12,9 тис. €
-15 948
≈ -3,59 тис. €
1
2014
141 278
≈ 31,8 тис. €
33 067
≈ 7,44 тис. €
1
2013
215 488
≈ 48,8 тис. €
158 608
≈ 35,9 тис. €
—
2021За цей рік баланс не подано (підтверджено ANAF).

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

37,8%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

23,8%

Коефіцієнт поточної ліквідності

7,31

Оборотність активів

0,57

Виторг на співробітника

310 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2017-04-21—
2014-07-212016-04-30Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
2013-03-212014-01-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.d) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma I.N.M. SERVICES SRL după CUI?

Cauți CUI 31243344. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru I.N.M. SERVICES SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru I.N.M. SERVICES SRL?

Datele de facturare sunt denumirea I.N.M. SERVICES SRL, CUI 31243344, nr. Reg. Com. J2013000406358, sediu Sat Lovrin, Comuna Lovrin, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are I.N.M. SERVICES SRL în 2025?

I.N.M. SERVICES SRL (CUI 31243344) a avut o marjă de profit net de 37,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).