Повернутися до пошуку

RAFG FEROVIAR SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

RAFG FEROVIAR SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în satul Gherăești, județul Neamț. Activitatea principală este comerțul cu ridicata al altor mașini și echipamente.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 31098805 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Neamț #1276CAEN 4664 #400

Загальна інформація

НазваRAFG FEROVIAR SRL
CUI31098805
Реєстраційний №J2013000024275
АдресаVIILOR, 2, Sat Gherăeşti, Comuna Gherăeşti, Neamţ
Основний код CAEN4664
Авторизовані коди CAEN33173811382146646812
Дата реєстрації17/01/2013
Фіскальний органUnitatea Fiscală Municipală ROMAN
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
HOBINCĂ DANIELAadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,16 млн RON

vs 2,15 млн RON

≈ 429 тис. €

Profit net (2025)

965 тис. RON

vs 1,09 млн RON

≈ 192 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

1,07 млн RON

vs 2,01 млн RON

≈ 213 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 161 207
≈ 429 тис. €
965 060
≈ 192 тис. €
1
2024
2 152 503
≈ 433 тис. €
1 091 769
≈ 219 тис. €
1
2023
1 404 081
≈ 284 тис. €
923 717
≈ 187 тис. €
1
2022
1 076 487
≈ 218 тис. €
571 031
≈ 116 тис. €
1
2021
637 016
≈ 129 тис. €
647 091
≈ 132 тис. €
1
2020
1 050 841
≈ 217 тис. €
917 664
≈ 190 тис. €
1
2019
504 994
≈ 106 тис. €
311 752
≈ 65,7 тис. €
1
2018
1 463 551
≈ 315 тис. €
1 217 002
≈ 262 тис. €
1
2017
1 258 067
≈ 275 тис. €
821 128
≈ 180 тис. €
1
2016
440 337
≈ 98,1 тис. €
319 700
≈ 71,2 тис. €
—
2015
116 793
≈ 26,3 тис. €
14 789
≈ 3,33 тис. €
—
2014
229 436
≈ 51,6 тис. €
171 025
≈ 38,5 тис. €
—
2013
197 228
≈ 44,6 тис. €
161 193
≈ 36,5 тис. €
—

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

44,7%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

89,8%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,89

Оборотність активів

0,96

Виторг на співробітника

2,16 млн RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2013-02-25—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RAFG FEROVIAR SRL după CUI?

Cauți CUI 31098805. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RAFG FEROVIAR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RAFG FEROVIAR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RAFG FEROVIAR SRL, CUI 31098805, nr. Reg. Com. J2013000024275, sediu Sat Gherăeşti, Comuna Gherăeşti, Neamţ.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RAFG FEROVIAR SRL în 2025?

RAFG FEROVIAR SRL (CUI 31098805) a avut o marjă de profit net de 44,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).