Повернутися до пошуку

TRATAMED S.R.L.

Активна

TRATAMED S.R.L. este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în orașul Băile Govora, județul Vâlcea. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 936.471 lei și profitul net a fost de 639.432 lei cu 4 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 31050009 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Vâlcea #1893CAEN 8621 #398

Загальна інформація

НазваTRATAMED S.R.L.
CUI31050009
Реєстраційний №J38/654/2012
АдресаTUDOR VLADIMIRESCU, 152-154, Oraş Băile Govora, Vâlcea
Основний код CAEN8621
Дата реєстрації28/12/2012
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
FLORICEL CRISTIANAadministrator

ПДВ

Не є платником ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

936 тис. RON

vs 882 тис. RON

≈ 186 тис. €

Profit net (2025)

639 тис. RON

vs 643 тис. RON

≈ 127 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

670 тис. RON

vs 674 тис. RON

≈ 133 тис. €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
936 471
≈ 186 тис. €
639 432
≈ 127 тис. €
4
2024
881 875
≈ 177 тис. €
643 499
≈ 129 тис. €
4
2023
774 859
≈ 157 тис. €
591 609
≈ 120 тис. €
4
2022
663 923
≈ 135 тис. €
484 256
≈ 98,2 тис. €
4
2021
597 810
≈ 121 тис. €
482 186
≈ 98 тис. €
4
2020
518 465
≈ 107 тис. €
380 480
≈ 78,7 тис. €
4
2019
630 100
≈ 133 тис. €
285 564
≈ 60,2 тис. €
4
2018
338 218
≈ 72,7 тис. €
200 864
≈ 43,2 тис. €
4
2017
170 827
≈ 37,4 тис. €
79 093
≈ 17,3 тис. €
4
2016
159 208
≈ 35,5 тис. €
80 048
≈ 17,8 тис. €
5
2015
164 755
≈ 37,1 тис. €
74 996
≈ 16,9 тис. €
3
2014
159 419
≈ 35,9 тис. €
83 518
≈ 18,8 тис. €
—
2013
100 456
≈ 22,7 тис. €
32 815
≈ 7,43 тис. €
3

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

68,3%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

95,5%

Коефіцієнт поточної ліквідності

3,37

Оборотність активів

0,7

Виторг на співробітника

234 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma TRATAMED S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 31050009. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TRATAMED S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TRATAMED S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea TRATAMED S.R.L., CUI 31050009, nr. Reg. Com. J38/654/2012, sediu Oraş Băile Govora, Vâlcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TRATAMED S.R.L. în 2025?

TRATAMED S.R.L. (CUI 31050009) a avut o marjă de profit net de 68,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).