CORA TEXTILES SRL
CORA TEXTILES SRL este o firmă înființată în anul 2012 cu sediul în municipiul Iași. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 46.429.302 lei și un profit net de 12.399.055 lei cu 234 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 30539130 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Iași #412CAEN 1421 #26
Загальна інформація
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та законні представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
22,5 млн RON
≈ 4,47 млн €
Profit net (2025)
4,23 млн RON
≈ 840 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
7,42 млн RON
≈ 1,47 млн €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 22 505 217 ≈ 4,47 млн € | 4 229 998 ≈ 840 тис. € | 194 |
| 2024 | 46 429 302 ≈ 9,33 млн € | 12 399 055 ≈ 2,49 млн € | 234 |
| 2023 | 47 300 972 ≈ 9,56 млн € | 11 842 982 ≈ 2,39 млн € | 229 |
| 2022 | 23 657 261 ≈ 4,8 млн € | 3 268 069 ≈ 663 тис. € | 233 |
| 2021 | 17 918 218 ≈ 3,64 млн € | 2 757 360 ≈ 560 тис. € | 214 |
| 2020 | 17 395 839 ≈ 3,6 млн € | 2 703 498 ≈ 559 тис. € | 211 |
| 2019 | 14 610 032 ≈ 3,08 млн € | 1 882 871 ≈ 397 тис. € | 187 |
| 2018 | 12 869 887 ≈ 2,77 млн € | 1 233 199 ≈ 265 тис. € | 164 |
| 2017 | 12 427 453 ≈ 2,72 млн € | 1 229 333 ≈ 269 тис. € | 159 |
| 2016 | 9 592 826 ≈ 2,14 млн € | 1 219 018 ≈ 271 тис. € | 127 |
| 2015 | 7 019 165 ≈ 1,58 млн € | 1 403 245 ≈ 316 тис. € | 105 |
| 2014 | 4 054 801 ≈ 912 тис. € | 265 809 ≈ 59,8 тис. € | 98 |
| 2013 | 4 851 302 ≈ 1,1 млн € | 715 523 ≈ 162 тис. € | 81 |
| 2012 | 1 335 550 ≈ 300 тис. € | 486 917 ≈ 109 тис. € | 36 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
18,8%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
57%
Коефіцієнт поточної ліквідності
0,82
Оборотність активів
1,02
Виторг на співробітника
116 тис. RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Компанії зі спільними керівниками
- RSK A-PROTEKT SRL
Спільний керівник: RÎŞCA RADU
- SOCIETATE PROFESIONALĂ DE ASISTENŢĂ, CONSULTANŢĂ ŞI REPREZENTARE JURIDICĂ-IRA EXPERT CONSULTING SRL
Спільний керівник: RÎŞCA RADU
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 2012-09-06 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma CORA TEXTILES SRL după CUI?
Cauți CUI 30539130. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CORA TEXTILES SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru CORA TEXTILES SRL?
Datele de facturare sunt denumirea CORA TEXTILES SRL, CUI 30539130, nr. Reg. Com. J2012001345226, sediu Municipiul Iaşi, Iaşi.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are CORA TEXTILES SRL în 2025?
CORA TEXTILES SRL (CUI 30539130) a avut o marjă de profit net de 18,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).