Повернутися до пошуку

INOXART STYLE S.R.L.

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

INOXART STYLE S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în București Sectorul 1. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.320.202 lei și un profit net de 314.322 lei cu 2 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 30330906 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: București #30950CAEN 7410 #135

Загальна інформація

НазваINOXART STYLE S.R.L.
CUI30330906
Реєстраційний №J2019010627406
АдресаCORALILOR, 105A, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Основний код CAEN7411
Дата реєстрації12/08/2019
Фіскальний органAdministraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,02 млн RON

vs 1,32 млн RON

≈ 202 тис. €

Profit net (2025)

363 тис. RON

vs 314 тис. RON

≈ 72,1 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

524 тис. RON

vs 420 тис. RON

≈ 104 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 016 864
≈ 202 тис. €
363 044
≈ 72,1 тис. €
1
2024
1 320 202
≈ 265 тис. €
314 322
≈ 63,2 тис. €
2
2023
814 655
≈ 165 тис. €
2 803
≈ 567 €
3
2022
2 282 251
≈ 463 тис. €
961 418
≈ 195 тис. €
8
2021
1 916 847
≈ 390 тис. €
272 391
≈ 55,4 тис. €
10
2020
1 303 560
≈ 269 тис. €
208 807
≈ 43,2 тис. €
0
2019
1 135 272
≈ 239 тис. €
103 091
≈ 21,7 тис. €
10
2017
743 156
≈ 163 тис. €
3 299
≈ 722 €
10
2016
1 026 294
≈ 229 тис. €
120 441
≈ 26,8 тис. €
12
2015
916 168
≈ 206 тис. €
74 713
≈ 16,8 тис. €
14
2014
753 403
≈ 170 тис. €
48 499
≈ 10,9 тис. €
12
2013
710 936
≈ 161 тис. €
73 280
≈ 16,6 тис. €
14
2012
247 483
≈ 55,5 тис. €
18 678
≈ 4,19 тис. €
2

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

35,7%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

69,3%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,62

Оборотність активів

0,61

Виторг на співробітника

1,02 млн RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2012-08-22—

Întrebări frecvente

Cum verific firma INOXART STYLE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 30330906. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INOXART STYLE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru INOXART STYLE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea INOXART STYLE S.R.L., CUI 30330906, nr. Reg. Com. J2019010627406, sediu Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are INOXART STYLE S.R.L. în 2025?

INOXART STYLE S.R.L. (CUI 30330906) a avut o marjă de profit net de 35,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).