Повернутися до пошуку

PUIUL REGAL S.R.L.

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

PUIUL REGAL S.R.L. este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în satul Gilău, județul Cluj. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 74.761.071 lei și un profit net de 1.881.253 lei cu 87 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 30164862 · Фінансове здоров'я

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Рейтинг 2025: Cluj #241CAEN 1012 #13

Загальна інформація

НазваPUIUL REGAL S.R.L.
CUI30164862
Реєстраційний №J2012001228125
Адреса1 Decembrie 1918, 373, Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj
Основний код CAEN1012
Дата реєстрації08/05/2012
Фіскальний органAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
BĂLAŞ GABRIELadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

74,8 млн RON

vs 67,8 млн RON

≈ 14,8 млн €

Profit net (2025)

1,88 млн RON

vs 2,11 млн RON

≈ 373 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

9,03 млн RON

vs 9,06 млн RON

≈ 1,79 млн €

Angajați (2025)

87
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
74 761 071
≈ 14,8 млн €
1 881 253
≈ 373 тис. €
87
2024
67 778 695
≈ 13,6 млн €
2 114 867
≈ 425 тис. €
97
2023
52 101 032
≈ 10,5 млн €
1 464 314
≈ 296 тис. €
92
2022
45 518 515
≈ 9,23 млн €
2 788 393
≈ 565 тис. €
100
2021
42 724 774
≈ 8,68 млн €
3 706 498
≈ 753 тис. €
114
2020
41 836 587
≈ 8,65 млн €
1 815 000
≈ 375 тис. €
127
2019
47 146 473
≈ 9,94 млн €
4 927 706
≈ 1,04 млн €
127
2018
51 232 463
≈ 11 млн €
4 558 534
≈ 980 тис. €
138
2017
50 084 951
≈ 11 млн €
2 512 603
≈ 550 тис. €
117
2016
49 163 302
≈ 10,9 млн €
3 212 063
≈ 715 тис. €
138
2015
48 234 220
≈ 10,9 млн €
3 042 912
≈ 685 тис. €
119
2014
44 954 637
≈ 10,1 млн €
1 329 600
≈ 299 тис. €
78
2013
29 949 685
≈ 6,78 млн €
-121 581
≈ -27,5 тис. €
72
2012
851 529
≈ 191 тис. €
2 976
≈ 668 €
5

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

2,5%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

20,8%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,72

Оборотність активів

1,77

Виторг на співробітника

859 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2012-05-24—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PUIUL REGAL S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 30164862. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PUIUL REGAL S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PUIUL REGAL S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea PUIUL REGAL S.R.L., CUI 30164862, nr. Reg. Com. J2012001228125, sediu Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PUIUL REGAL S.R.L. în 2025?

PUIUL REGAL S.R.L. (CUI 30164862) a avut o marjă de profit net de 2,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).