Повернутися до пошуку

UPPER LEVEL SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

UPPER LEVEL SRL este o firmă înființată în anul 2012 cu sediul în sat Ciolpani, comuna Ciolpani, județul Ilfov. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 3.210.829 lei și un profit net de 824.676 lei cu 9 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 30153499 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Ilfov #4507CAEN 4321 #1081

Загальна інформація

НазваUPPER LEVEL SRL
CUI30153499
Реєстраційний №J2012001215233
АдресаDRUMUL PISCULUI, 91, Sat Ciolpani, Comuna Ciolpani, Ilfov
Основний код CAEN4321
Авторизовані коди CAEN410042114222429943114312432143244399
Дата реєстрації05/05/2012
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
FERARU MIHAIadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,21 млн RON

vs 3,84 млн RON

≈ 637 тис. €

Profit net (2025)

825 тис. RON

vs 1,08 млн RON

≈ 164 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

825 тис. RON

vs 1,12 млн RON

≈ 164 тис. €

Angajați (2025)

9
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3 210 829
≈ 637 тис. €
824 676
≈ 164 тис. €
9
2024
3 844 770
≈ 773 тис. €
1 084 775
≈ 218 тис. €
7
2023
1 951 196
≈ 394 тис. €
477 402
≈ 96,5 тис. €
6
2022
2 336 689
≈ 474 тис. €
1 251 292
≈ 254 тис. €
7
2021
1 483 099
≈ 301 тис. €
-151 515
≈ -30,8 тис. €
7
2020
2 842 872
≈ 588 тис. €
238 035
≈ 49,2 тис. €
12
2019
2 755 755
≈ 581 тис. €
646 174
≈ 136 тис. €
10
2018
2 790 658
≈ 600 тис. €
1 328 139
≈ 285 тис. €
7
2017
2 087 366
≈ 457 тис. €
701 557
≈ 154 тис. €
6
2016
2 401 182
≈ 535 тис. €
793 666
≈ 177 тис. €
2
2015
873 530
≈ 197 тис. €
148 438
≈ 33,4 тис. €
1
2014
775 764
≈ 175 тис. €
163 518
≈ 36,8 тис. €
1
2013
97 217
≈ 22 тис. €
19 251
≈ 4,36 тис. €
1
2012
4 796
≈ 1,08 тис. €
-3 509
≈ -787 €
1

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

25,7%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

99,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,72

Оборотність активів

1,24

Виторг на співробітника

357 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2012-06-13—

Întrebări frecvente

Cum verific firma UPPER LEVEL SRL după CUI?

Cauți CUI 30153499. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru UPPER LEVEL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru UPPER LEVEL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea UPPER LEVEL SRL, CUI 30153499, nr. Reg. Com. J2012001215233, sediu Sat Ciolpani, Comuna Ciolpani, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are UPPER LEVEL SRL în 2025?

UPPER LEVEL SRL (CUI 30153499) a avut o marjă de profit net de 25,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).