Повернутися до пошуку

LUCA OIL SEVERIN SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

LUCA OIL SEVERIN SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în satul Malovăț, județul Mehedinți. Activitatea principală este comerțul cu ridicata al autovehiculelor conform codului CAEN 4671.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 30141281 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Mehedinți #1311CAEN 4671 #408

Загальна інформація

НазваLUCA OIL SEVERIN SRL
CUI30141281
Реєстраційний №J2012000161254
АдресаMALOVĂŢ, 248, Sat Malovăţ, Comuna Malovăţ, Mehedinţi
Основний код CAEN4681
Дата реєстрації03/05/2012
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mehedinţi
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
GOGOAŞE STELUŢAadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

452 тис. RON

vs 486 тис. RON

≈ 89,7 тис. €

Profit net (2025)

-45,1 тис. RON

vs -34,5 тис. RON

≈ -8,96 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

15,9 тис. RON

vs 61 тис. RON

≈ 3,15 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
452 000
≈ 89,7 тис. €
-45 147
≈ -8,96 тис. €
1
2024
485 555
≈ 97,6 тис. €
-34 531
≈ -6,94 тис. €
1
2023
577 459
≈ 117 тис. €
-70 144
≈ -14,2 тис. €
1
2022
766 909
≈ 156 тис. €
23 286
≈ 4,72 тис. €
1
2021
615 995
≈ 125 тис. €
-43 903
≈ -8,92 тис. €
1
2020
722 370
≈ 149 тис. €
61 604
≈ 12,7 тис. €
1
2019
687 738
≈ 145 тис. €
36 302
≈ 7,65 тис. €
1
2018
682 825
≈ 147 тис. €
1 849
≈ 397 €
1
2017
536 655
≈ 117 тис. €
-22 175
≈ -4,85 тис. €
1
2016
717 756
≈ 160 тис. €
123 599
≈ 27,5 тис. €
1
2015
1 043 731
≈ 235 тис. €
151 156
≈ 34 тис. €
1
2014
782 778
≈ 176 тис. €
29 450
≈ 6,63 тис. €
1
2013
687 339
≈ 156 тис. €
67 937
≈ 15,4 тис. €
—
2012
312 326
≈ 70,1 тис. €
11 145
≈ 2,5 тис. €
0

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

-10%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

-284,4%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,83

Оборотність активів

0,98

Виторг на співробітника

452 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2012-05-09—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LUCA OIL SEVERIN SRL după CUI?

Cauți CUI 30141281. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LUCA OIL SEVERIN SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LUCA OIL SEVERIN SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LUCA OIL SEVERIN SRL, CUI 30141281, nr. Reg. Com. J2012000161254, sediu Sat Malovăţ, Comuna Malovăţ, Mehedinţi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LUCA OIL SEVERIN SRL în 2025?

LUCA OIL SEVERIN SRL (CUI 30141281) a avut o marjă de profit net de -10% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).