Повернутися до пошуку

ANCA-C SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

ANCA-C SRL este o companie înființată în anul 1993 cu sediul în municipiul Câmpina, Prahova. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 22.496.485 lei și un profit net de 2.552.672 lei cu 25 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 2997670 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Prahova #401CAEN 4711 #252

Загальна інформація

НазваANCA-C SRL
CUI2997670
Реєстраційний №J1993000154297
АдресаStr. PODULUI, 30, Municipiul Câmpina, Prahova
Основний код CAEN4711
Дата реєстрації20/01/1993
Фіскальний органAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Prahova
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

22,5 млн RON

vs 21,9 млн RON

≈ 4,47 млн €

Profit net (2025)

2,55 млн RON

vs 2,12 млн RON

≈ 507 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

4,26 млн RON

vs 2,81 млн RON

≈ 846 тис. €

Angajați (2025)

25
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
22 496 485
≈ 4,47 млн €
2 552 672
≈ 507 тис. €
25
2024
21 905 269
≈ 4,4 млн €
2 115 625
≈ 425 тис. €
29
2023
20 744 355
≈ 4,19 млн €
1 884 702
≈ 381 тис. €
28
2022
17 309 892
≈ 3,51 млн €
1 517 255
≈ 308 тис. €
25
2021
14 488 865
≈ 2,94 млн €
1 218 535
≈ 248 тис. €
22
2020
13 782 663
≈ 2,85 млн €
1 174 458
≈ 243 тис. €
22
2019
11 939 633
≈ 2,52 млн €
543 696
≈ 115 тис. €
24
2018
8 323 274
≈ 1,79 млн €
303 225
≈ 65,2 тис. €
23
2017
7 465 166
≈ 1,63 млн €
329 791
≈ 72,2 тис. €
25
2016
6 345 793
≈ 1,41 млн €
300 724
≈ 67 тис. €
24
2015
6 091 233
≈ 1,37 млн €
267 542
≈ 60,2 тис. €
22
2014
4 951 480
≈ 1,11 млн €
100 049
≈ 22,5 тис. €
18
2013
4 488 480
≈ 1,02 млн €
77 921
≈ 17,6 тис. €
20
2012
4 833 572
≈ 1,08 млн €
204 231
≈ 45,8 тис. €
18

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

11,3%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

59,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,22

Оборотність активів

3,19

Виторг на співробітника

900 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1993-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ANCA-C SRL după CUI?

Cauți CUI 2997670. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ANCA-C SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ANCA-C SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ANCA-C SRL, CUI 2997670, nr. Reg. Com. J1993000154297, sediu Municipiul Câmpina, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ANCA-C SRL în 2025?

ANCA-C SRL (CUI 2997670) a avut o marjă de profit net de 11,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).