Повернутися до пошуку

CONTA VO & MC SRL

Активна

CUI: 29388343 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Cluj #15435CAEN 6920 #2929

Загальна інформація

НазваCONTA VO & MC SRL
CUI29388343
Реєстраційний №J2011002915128
АдресаStr. I. C. BRĂTIANU, 2, Municipiul Dej, Cluj
Основний код CAEN6920
Дата реєстрації25/11/2011
Фіскальний органUnitatea Fiscală Municipală Dej
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Не є платником ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

372 тис. RON

vs 298 тис. RON

≈ 73,8 тис. €

Profit net (2025)

-34,7 тис. RON

vs -191 тис. RON

≈ -6,89 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

120 тис. RON

vs 155 тис. RON

≈ 23,8 тис. €

Angajați (2025)

7
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
371 746
≈ 73,8 тис. €
-34 724
≈ -6,89 тис. €
7
2024
297 680
≈ 59,8 тис. €
-191 256
≈ -38,4 тис. €
7
2023
272 806
≈ 55,2 тис. €
1 200
≈ 243 €
6
2022
290 085
≈ 58,8 тис. €
11 060
≈ 2,24 тис. €
5
2021
296 785
≈ 60,3 тис. €
56 171
≈ 11,4 тис. €
5
2020
286 960
≈ 59,3 тис. €
85 227
≈ 17,6 тис. €
6
2019
214 901
≈ 45,3 тис. €
-38 641
≈ -8,14 тис. €
6
2018
200 124
≈ 43 тис. €
80 496
≈ 17,3 тис. €
6
2017
209 313
≈ 45,8 тис. €
117 345
≈ 25,7 тис. €
5
2016
218 790
≈ 48,7 тис. €
112 204
≈ 25 тис. €
4
2015
203 652
≈ 45,8 тис. €
100 247
≈ 22,6 тис. €
3
2014
218 397
≈ 49,1 тис. €
119 845
≈ 27 тис. €
2
2013
193 023
≈ 43,7 тис. €
155 625
≈ 35,2 тис. €
1
2012
152 296
≈ 34,2 тис. €
124 699
≈ 28 тис. €
2

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

-9,3%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

-29%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,9

Оборотність активів

1,84

Виторг на співробітника

53,1 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONTA VO & MC SRL după CUI?

Cauți CUI 29388343. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONTA VO & MC SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONTA VO & MC SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CONTA VO & MC SRL, CUI 29388343, nr. Reg. Com. J2011002915128, sediu Municipiul Dej, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONTA VO & MC SRL în 2025?

CONTA VO & MC SRL (CUI 29388343) a avut o marjă de profit net de -9,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).