Повернутися до пошуку

BON STEEL SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

BON STEEL SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.676.280 lei și un profit net de 614.655 lei cu 7 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 29332334 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #3784CAEN 7112 #1334

Загальна інформація

НазваBON STEEL SRL
CUI29332334
Реєстраційний №J2011002471350
АдресаVENUS, 35, Municipiul Timişoara, Timiş
Основний код CAEN7112
Авторизовані коди CAEN41006310702071127120749982108299
Дата реєстрації11/11/2011
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
NEAGOIE BOGDANadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,16 млн RON

vs 1,68 млн RON

≈ 429 тис. €

Profit net (2025)

946 тис. RON

vs 615 тис. RON

≈ 188 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

947 тис. RON

vs 616 тис. RON

≈ 188 тис. €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 159 437
≈ 429 тис. €
945 732
≈ 188 тис. €
0
2024
1 676 280
≈ 337 тис. €
614 655
≈ 124 тис. €
7
2023
1 691 615
≈ 342 тис. €
732 607
≈ 148 тис. €
8
2022
1 665 103
≈ 338 тис. €
764 531
≈ 155 тис. €
7
2021
1 168 407
≈ 237 тис. €
525 383
≈ 107 тис. €
7
2020
1 054 528
≈ 218 тис. €
362 456
≈ 74,9 тис. €
7
2019
1 121 667
≈ 236 тис. €
445 750
≈ 93,9 тис. €
6
2018
952 399
≈ 205 тис. €
381 254
≈ 81,9 тис. €
6
2017
831 410
≈ 182 тис. €
441 664
≈ 96,7 тис. €
6
2016
468 601
≈ 104 тис. €
131 460
≈ 29,3 тис. €
5
2015
508 380
≈ 114 тис. €
159 440
≈ 35,9 тис. €
4
2014
389 565
≈ 87,6 тис. €
138 969
≈ 31,3 тис. €
3
2013
270 657
≈ 61,2 тис. €
139 183
≈ 31,5 тис. €
2
2012
201 979
≈ 45,3 тис. €
131 277
≈ 29,5 тис. €
1

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

43,8%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

99,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,6

Оборотність активів

0,99

Виторг на співробітника

—

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2011-12-14—

Întrebări frecvente

Cum verific firma BON STEEL SRL după CUI?

Cauți CUI 29332334. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BON STEEL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BON STEEL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea BON STEEL SRL, CUI 29332334, nr. Reg. Com. J2011002471350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BON STEEL SRL în 2025?

BON STEEL SRL (CUI 29332334) a avut o marjă de profit net de 43,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).