Повернутися до пошуку

MĂGURA DEII SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

MĂGURA DEII SRL este o firmă înființată în anul 2011 cu sediul în satul Frumosu, județul Suceava. Compania are ca activitate principală exploatarea forestieră și a înregistrat cifra de afaceri de 3.039.950 lei în anul 2025.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 29206565 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Suceava #1846CAEN 0220 #375

Загальна інформація

НазваMĂGURA DEII SRL
CUI29206565
Реєстраційний №J33/926/2011
Адреса532, Sat Frumosu, Comuna Frumosu, Suceava
Основний код CAEN220
Авторизовані коди CAEN02100220023002400322412043124941
Дата реєстрації10/10/2011
Фіскальний органUnitatea Fiscală Municipală Câmpulung Moldovenesc
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
NIGA EMILIANadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,04 млн RON

vs 2,66 млн RON

≈ 603 тис. €

Profit net (2025)

967 тис. RON

vs 1,43 млн RON

≈ 192 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

968 тис. RON

vs 1,43 млн RON

≈ 192 тис. €

Angajați (2025)

13
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3 039 950
≈ 603 тис. €
967 486
≈ 192 тис. €
13
2024
2 664 548
≈ 536 тис. €
1 433 744
≈ 288 тис. €
11
2023
2 460 234
≈ 497 тис. €
1 086 986
≈ 220 тис. €
7
2022
1 355 562
≈ 275 тис. €
650 043
≈ 132 тис. €
5
2021
500 019
≈ 102 тис. €
156 049
≈ 31,7 тис. €
3
2020
626 182
≈ 129 тис. €
440 919
≈ 91,2 тис. €
3
2019
194 172
≈ 40,9 тис. €
70 892
≈ 14,9 тис. €
4
2018
238 513
≈ 51,3 тис. €
149 245
≈ 32,1 тис. €
4
2017
44 600
≈ 9,76 тис. €
41 430
≈ 9,07 тис. €
—
2016
118 558
≈ 26,4 тис. €
113 779
≈ 25,3 тис. €
—
2015
74 500
≈ 16,8 тис. €
71 390
≈ 16,1 тис. €
—
2014
52 292
≈ 11,8 тис. €
47 891
≈ 10,8 тис. €
1
2013
109 965
≈ 24,9 тис. €
47 512
≈ 10,8 тис. €
4
2012
48 500
≈ 10,9 тис. €
38 402
≈ 8,62 тис. €
2

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

31,8%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

100%

Коефіцієнт поточної ліквідності

2,66

Оборотність активів

2,17

Виторг на співробітника

234 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2011-11-08—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MĂGURA DEII SRL după CUI?

Cauți CUI 29206565. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MĂGURA DEII SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MĂGURA DEII SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MĂGURA DEII SRL, CUI 29206565, nr. Reg. Com. J33/926/2011, sediu Sat Frumosu, Comuna Frumosu, Suceava.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MĂGURA DEII SRL în 2025?

MĂGURA DEII SRL (CUI 29206565) a avut o marjă de profit net de 31,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).