Повернутися до пошуку

SILMADUM FASHION SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

SILMADUM FASHION SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în satul Târgu Trotuș, județul Bacău. Activitatea principală este fabricarea articolelor de îmbrăcăminte, înregistrând o cifră de afaceri de 2.384.876 lei și 32 de angajați în anul 2025.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 29185934 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Bacău #1541CAEN 1421 #121

Загальна інформація

НазваSILMADUM FASHION SRL
CUI29185934
Реєстраційний №J2011000524391
АдресаGării, 4, Sat Târgu Trotuş, Comuna Târgu Trotuş, Bacău
Основний код CAEN1421
Авторизовані коди CAEN139613991421142214231429
Дата реєстрації04/10/2011
Фіскальний органUnitatea Fiscală Municipală Oneşti
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
COTUGNO MATTEOadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,38 млн RON

vs 2,05 млн RON

≈ 473 тис. €

Profit net (2025)

45,1 тис. RON

vs 39,8 тис. RON

≈ 8,96 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

466 тис. RON

vs 421 тис. RON

≈ 92,6 тис. €

Angajați (2025)

32
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 384 876
≈ 473 тис. €
45 127
≈ 8,96 тис. €
32
2024
2 045 001
≈ 411 тис. €
39 759
≈ 7,99 тис. €
32
2023
2 112 155
≈ 427 тис. €
327 818
≈ 66,3 тис. €
33
2022
2 054 964
≈ 417 тис. €
361 604
≈ 73,3 тис. €
33
2021
2 124 814
≈ 432 тис. €
464 397
≈ 94,4 тис. €
39
2020
2 055 772
≈ 425 тис. €
618 933
≈ 128 тис. €
40
2019
2 391 801
≈ 504 тис. €
606 093
≈ 128 тис. €
46
2018
2 225 427
≈ 478 тис. €
603 769
≈ 130 тис. €
44
2017
1 933 695
≈ 423 тис. €
586 708
≈ 128 тис. €
50
2016
1 818 154
≈ 405 тис. €
473 569
≈ 105 тис. €
55
2015
1 731 591
≈ 390 тис. €
425 872
≈ 95,8 тис. €
57
2014
1 515 899
≈ 341 тис. €
262 335
≈ 59 тис. €
60
2013
1 126 481
≈ 255 тис. €
68 226
≈ 15,4 тис. €
54
2012
479 524
≈ 108 тис. €
40 901
≈ 9,18 тис. €
46

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

1,9%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

9,7%

Коефіцієнт поточної ліквідності

2,98

Оборотність активів

3,55

Виторг на співробітника

74,5 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2012-07-17—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SILMADUM FASHION SRL după CUI?

Cauți CUI 29185934. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SILMADUM FASHION SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SILMADUM FASHION SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SILMADUM FASHION SRL, CUI 29185934, nr. Reg. Com. J2011000524391, sediu Sat Târgu Trotuş, Comuna Târgu Trotuş, Bacău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SILMADUM FASHION SRL în 2025?

SILMADUM FASHION SRL (CUI 29185934) a avut o marjă de profit net de 1,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).