Повернутися до пошуку

SAGRA HANDMADE S.R.L.

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

SAGRA HANDMADE S.R.L. este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. Activitatea principală este fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 29127577 · Фінансове здоров'я

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Рейтинг 2025: Hunedoara #3255CAEN 1410 #46

Загальна інформація

НазваSAGRA HANDMADE S.R.L.
CUI29127577
Реєстраційний №J2011000929200
АдресаB-dul 1 DECEMBRIE, Municipiul Deva, Hunedoara
Основний код CAEN1410
Авторизовані коди CAEN1410141314191421142214241429143932133250329132994771
Дата реєстрації21/09/2011
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

405 тис. RON

vs 239 тис. RON

≈ 80,4 тис. €

Profit net (2025)

58,2 тис. RON

vs -2,7 тис. RON

≈ 11,6 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

358 тис. RON

vs 300 тис. RON

≈ 71 тис. €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
405 124
≈ 80,4 тис. €
58 246
≈ 11,6 тис. €
3
2024
238 968
≈ 48 тис. €
-2 696
≈ -542 €
2
2023
593 111
≈ 120 тис. €
55 500
≈ 11,2 тис. €
8
2022
1 174 401
≈ 238 тис. €
533 051
≈ 108 тис. €
10
2021
506 393
≈ 103 тис. €
102 115
≈ 20,8 тис. €
0
2020
550 526
≈ 114 тис. €
274 214
≈ 56,7 тис. €
5
2019
393 298
≈ 82,9 тис. €
59 572
≈ 12,6 тис. €
3
2018
164 766
≈ 35,4 тис. €
9 945
≈ 2,14 тис. €
3
2017
228 961
≈ 50,1 тис. €
182 778
≈ 40 тис. €
3
2016
143 180
≈ 31,9 тис. €
16 927
≈ 3,77 тис. €
1
2015
128 801
≈ 29 тис. €
-6 759
≈ -1,52 тис. €
1
2014
141 138
≈ 31,8 тис. €
84 436
≈ 19 тис. €
2
2013
181 398
≈ 41 тис. €
135 280
≈ 30,6 тис. €
—
2012
173 541
≈ 38,9 тис. €
142 992
≈ 32,1 тис. €
—

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

14,4%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

16,3%

Коефіцієнт поточної ліквідності

4,35

Оборотність активів

1

Виторг на співробітника

135 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2016-11-18—
2011-12-012016-10-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma SAGRA HANDMADE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 29127577. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SAGRA HANDMADE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SAGRA HANDMADE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SAGRA HANDMADE S.R.L., CUI 29127577, nr. Reg. Com. J2011000929200, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SAGRA HANDMADE S.R.L. în 2025?

SAGRA HANDMADE S.R.L. (CUI 29127577) a avut o marjă de profit net de 14,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).