Повернутися до пошуку

P & R ALFA SRL

Активна

P & R ALFA SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în Municipiul Timișoara. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 129.569 lei și un profit net de 60.196 lei cu un angajat.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 28789649 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #21748CAEN 8299 #5108

Загальна інформація

НазваP & R ALFA SRL
CUI28789649
Реєстраційний №J35/1572/2011
АдресаARADULUI, Municipiul Timişoara, Timiş
Основний код CAEN8299
Авторизовані коди CAEN70228299
Дата реєстрації05/07/2011
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
NIŢĂ SANDAadministrator

ПДВ

Не є платником ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

120 тис. RON

vs 130 тис. RON

≈ 23,8 тис. €

Profit net (2025)

53,1 тис. RON

vs 60,2 тис. RON

≈ 10,5 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

53,3 тис. RON

vs 60,4 тис. RON

≈ 10,6 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
119 762
≈ 23,8 тис. €
53 059
≈ 10,5 тис. €
1
2024
129 569
≈ 26 тис. €
60 196
≈ 12,1 тис. €
1
2023
132 810
≈ 26,8 тис. €
61 474
≈ 12,4 тис. €
1
2022
151 421
≈ 30,7 тис. €
93 101
≈ 18,9 тис. €
—
2021
119 617
≈ 24,3 тис. €
64 283
≈ 13,1 тис. €
1
2020
110 801
≈ 22,9 тис. €
49 663
≈ 10,3 тис. €
1
2019
110 827
≈ 23,4 тис. €
36 646
≈ 7,72 тис. €
1
2018
102 843
≈ 22,1 тис. €
79 816
≈ 17,2 тис. €
1
2017
87 719
≈ 19,2 тис. €
73 709
≈ 16,1 тис. €
—
2016
63 026
≈ 14 тис. €
48 621
≈ 10,8 тис. €
—
2015
63 146
≈ 14,2 тис. €
50 141
≈ 11,3 тис. €
—
2014
72 302
≈ 16,3 тис. €
56 981
≈ 12,8 тис. €
—
2013
84 569
≈ 19,1 тис. €
64 382
≈ 14,6 тис. €
—
2012
99 435
≈ 22,3 тис. €
76 734
≈ 17,2 тис. €
—

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

44,3%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

99,5%

Коефіцієнт поточної ліквідності

9,67

Оборотність активів

2,01

Виторг на співробітника

120 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma P & R ALFA SRL după CUI?

Cauți CUI 28789649. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru P & R ALFA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru P & R ALFA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea P & R ALFA SRL, CUI 28789649, nr. Reg. Com. J35/1572/2011, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are P & R ALFA SRL în 2025?

P & R ALFA SRL (CUI 28789649) a avut o marjă de profit net de 44,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).