Повернутися до пошуку

DARMISAL FRUCT SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

DARMISAL FRUCT SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în satul Bârsești, comuna Mihăești, județul Vâlcea. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 1107 pentru producția de băuturi răcoritoare nealcoolice, producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 28529312 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Vâlcea #9302CAEN 1107 #220

Загальна інформація

НазваDARMISAL FRUCT SRL
CUI28529312
Реєстраційний №J2011000296386
АдресаBÎRSEŞTI, 282, Sat Bârseşti, Comuna Mihăeşti, Vâlcea
Основний код CAEN1107
Авторизовані коди CAEN1032103911073512551055205530554055905829621068207112
Дата реєстрації23/05/2011
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
MIRICIOIU MUCENICadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,8 тис. RON

≈ 953 €

Profit net (2025)

3,26 тис. RON

vs -9,79 тис. RON

≈ 646 €

Capitaluri proprii (2025)

89,3 тис. RON

vs 86 тис. RON

≈ 17,7 тис. €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4 800
≈ 953 €
3 255
≈ 646 €
0
2024
—
-9 790
≈ -1,97 тис. €
—
2023
—
-5 021
≈ -1,02 тис. €
—
2022
63 894
≈ 13 тис. €
58 577
≈ 11,9 тис. €
0
2021
—
520
≈ 106 €
—
2020
17 076
≈ 3,53 тис. €
13 424
≈ 2,78 тис. €
1
2019
13 193
≈ 2,78 тис. €
1 779
≈ 375 €
1
2018
1 750
≈ 376 €
1 697
≈ 365 €
—
2017
—
485
≈ 106 €
—
2016
—
485
≈ 108 €
—
2015
403
≈ 90,7 €
391
≈ 88 €
—
2014
1 279
≈ 288 €
1 241
≈ 279 €
—

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

67,8%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

3,6%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,17

Оборотність активів

0,04

Виторг на співробітника

—

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2023-05-02—
2019-07-122023-01-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
2012-09-262013-04-30Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.e) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma DARMISAL FRUCT SRL după CUI?

Cauți CUI 28529312. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DARMISAL FRUCT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DARMISAL FRUCT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DARMISAL FRUCT SRL, CUI 28529312, nr. Reg. Com. J2011000296386, sediu Sat Bârseşti, Comuna Mihăeşti, Vâlcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DARMISAL FRUCT SRL în 2025?

DARMISAL FRUCT SRL (CUI 28529312) a avut o marjă de profit net de 67,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).