Повернутися до пошуку

FANTANARU PRESS S.R.L.

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

FANTANARU PRESS S.R.L. este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în Comuna Dragomirești-Vale, Ilfov. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 457.416 lei și un profit net de 224.491 lei cu un angajat.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 28189989 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Ilfov #16745CAEN 9013 #30

Загальна інформація

НазваFANTANARU PRESS S.R.L.
CUI28189989
Реєстраційний №J2023004750232
АдресаLĂMÂIŢEI, 6, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov
Основний код CAEN9013
Авторизовані коди CAEN4769477847915811631082309013
Дата реєстрації24/07/2023
Фіскальний органUnitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

384 тис. RON

vs 457 тис. RON

≈ 76,2 тис. €

Profit net (2025)

84,8 тис. RON

vs 224 тис. RON

≈ 16,8 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

511 тис. RON

vs 426 тис. RON

≈ 101 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
384 167
≈ 76,2 тис. €
84 752
≈ 16,8 тис. €
1
2024
457 416
≈ 92 тис. €
224 491
≈ 45,1 тис. €
1
2023
137 761
≈ 27,9 тис. €
-1 803
≈ -365 €
1
2022
177 100
≈ 35,9 тис. €
64 575
≈ 13,1 тис. €
1
2021
132 000
≈ 26,8 тис. €
30 755
≈ 6,25 тис. €
1
2020
135 900
≈ 28,1 тис. €
49 596
≈ 10,3 тис. €
1
2019
132 000
≈ 27,8 тис. €
25 479
≈ 5,37 тис. €
1
2018
125 704
≈ 27 тис. €
30 243
≈ 6,5 тис. €
1
2017
85 719
≈ 18,8 тис. €
3 680
≈ 806 €
1
2016
83 775
≈ 18,7 тис. €
15 557
≈ 3,46 тис. €
1
2015
89 197
≈ 20,1 тис. €
-23 900
≈ -5,38 тис. €
1
2014
87 671
≈ 19,7 тис. €
-4 494
≈ -1,01 тис. €
1
2013
85 723
≈ 19,4 тис. €
-424
≈ -95,9 €
1
2012
84 975
≈ 19,1 тис. €
7 466
≈ 1,68 тис. €
1

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

22,1%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

16,6%

Коефіцієнт поточної ліквідності

13,34

Оборотність активів

0,71

Виторг на співробітника

384 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2011-06-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FANTANARU PRESS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 28189989. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FANTANARU PRESS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FANTANARU PRESS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea FANTANARU PRESS S.R.L., CUI 28189989, nr. Reg. Com. J2023004750232, sediu Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FANTANARU PRESS S.R.L. în 2025?

FANTANARU PRESS S.R.L. (CUI 28189989) a avut o marjă de profit net de 22,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).