Повернутися до пошуку

CVT INNOVATIVE BUILDERS SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

CVT INNOVATIVE BUILDERS SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în sat Căteasca, județul Argeș. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 5.637.029 lei și un profit net de 645.782 lei cu un număr de 1 angajat.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 28058398 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Argeș #1258CAEN 6820 #608

Загальна інформація

НазваCVT INNOVATIVE BUILDERS SRL
CUI28058398
Реєстраційний №J2011000245032
Адреса420B, Sat Căteasca, Comuna Căteasca, Argeş
Основний код CAEN6820
Авторизовані коди CAEN682077337739
Дата реєстрації18/02/2011
Фіскальний органUnitatea Fiscală Orăşenească Topoloveni
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

5,64 млн RON

vs 5,39 млн RON

≈ 1,12 млн €

Profit net (2025)

646 тис. RON

vs 736 тис. RON

≈ 128 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

1,54 млн RON

vs 1,61 млн RON

≈ 306 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
5 637 029
≈ 1,12 млн €
645 782
≈ 128 тис. €
1
2024
5 387 096
≈ 1,08 млн €
735 705
≈ 148 тис. €
1
2023
3 894 941
≈ 787 тис. €
409 018
≈ 82,7 тис. €
1
2022
3 564 518
≈ 723 тис. €
452 436
≈ 91,7 тис. €
1
2021
3 844 970
≈ 781 тис. €
829 215
≈ 169 тис. €
1
2020
2 726 954
≈ 564 тис. €
337 271
≈ 69,7 тис. €
1
2019
2 913 483
≈ 614 тис. €
78 282
≈ 16,5 тис. €
1
2018
673 866
≈ 145 тис. €
52 324
≈ 11,2 тис. €
1
2017
396 000
≈ 86,7 тис. €
48 965
≈ 10,7 тис. €
1
2016
456 000
≈ 102 тис. €
24 430
≈ 5,44 тис. €
1
2015
386 454
≈ 86,9 тис. €
-57 435
≈ -12,9 тис. €
1
2014
381 735
≈ 85,9 тис. €
-52 279
≈ -11,8 тис. €
1
2013
315 748
≈ 71,5 тис. €
-90 953
≈ -20,6 тис. €
1
2012
257 800
≈ 57,9 тис. €
3 155
≈ 708 €
1

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

11,5%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

41,8%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,15

Оборотність активів

0,68

Виторг на співробітника

5,64 млн RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2011-02-22—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CVT INNOVATIVE BUILDERS SRL după CUI?

Cauți CUI 28058398. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CVT INNOVATIVE BUILDERS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CVT INNOVATIVE BUILDERS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CVT INNOVATIVE BUILDERS SRL, CUI 28058398, nr. Reg. Com. J2011000245032, sediu Sat Căteasca, Comuna Căteasca, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CVT INNOVATIVE BUILDERS SRL în 2025?

CVT INNOVATIVE BUILDERS SRL (CUI 28058398) a avut o marjă de profit net de 11,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).