Повернутися до пошуку

ACCOUNT ALLIANCE SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

ACCOUNT ALLIANCE SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în București Sectorul 1. Activitatea principală este codul CAEN 6920 și în anul 2024 a înregistrat o cifră de afaceri de 1.017.940 lei.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 27991517 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: București #32229CAEN 6920 #887

Загальна інформація

НазваACCOUNT ALLIANCE SRL
CUI27991517
Реєстраційний №J2011001138405
АдресаStr. DR. IACOB FELIX, 87, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Основний код CAEN6920
Авторизовані коди CAEN181260396290631069207020749982108299
Дата реєстрації04/02/2011
Фіскальний органAdministraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

950 тис. RON

vs 1,02 млн RON

≈ 189 тис. €

Profit net (2025)

461 тис. RON

vs 460 тис. RON

≈ 91,6 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

462 тис. RON

vs 460 тис. RON

≈ 91,6 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
950 319
≈ 189 тис. €
461 422
≈ 91,6 тис. €
1
2024
1 017 940
≈ 205 тис. €
460 242
≈ 92,5 тис. €
1
2023
881 053
≈ 178 тис. €
420 134
≈ 84,9 тис. €
1
2022
767 875
≈ 156 тис. €
405 700
≈ 82,3 тис. €
1
2021
631 411
≈ 128 тис. €
405 302
≈ 82,4 тис. €
1
2020
544 560
≈ 113 тис. €
425 222
≈ 87,9 тис. €
1
2019
452 937
≈ 95,5 тис. €
312 762
≈ 65,9 тис. €
1
2018
407 640
≈ 87,6 тис. €
217 977
≈ 46,8 тис. €
1
2017
416 881
≈ 91,3 тис. €
133 321
≈ 29,2 тис. €
1
2016
344 746
≈ 76,8 тис. €
133 517
≈ 29,7 тис. €
1
2015
293 229
≈ 66 тис. €
27 171
≈ 6,11 тис. €
1
2014
575 601
≈ 130 тис. €
328 573
≈ 73,9 тис. €
1
2013
280 944
≈ 63,6 тис. €
218 658
≈ 49,5 тис. €
1
2012
269 722
≈ 60,5 тис. €
214 293
≈ 48,1 тис. €
1

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

48,6%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

99,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,29

Оборотність активів

1,03

Виторг на співробітника

950 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2011-02-08—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ACCOUNT ALLIANCE SRL după CUI?

Cauți CUI 27991517. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ACCOUNT ALLIANCE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ACCOUNT ALLIANCE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ACCOUNT ALLIANCE SRL, CUI 27991517, nr. Reg. Com. J2011001138405, sediu Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ACCOUNT ALLIANCE SRL în 2025?

ACCOUNT ALLIANCE SRL (CUI 27991517) a avut o marjă de profit net de 48,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).