STYRIA INVEST SRL
STYRIA INVEST SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în Municipiul Timișoara. În anul 2024 cifra de afaceri a fost de 271.631 lei, iar profitul net a fost de 173.040 lei.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 27911089 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Timiș #16122CAEN 6810 #641
Загальна інформація
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та законні представники
Джерело: ONRCПДВ
Не є платником ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Venituri totale (2025)
5,73 млн RON
≈ 1,14 млн €
Profit net (2025)
5,01 млн RON
≈ 994 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
5,07 млн RON
≈ 1,01 млн €
Angajați (2025)
| An | Venituri totale | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 5 727 153 ≈ 1,14 млн € | 5 008 794 ≈ 994 тис. € | 0 |
| 2024 | 519 234 ≈ 104 тис. € | 173 040 ≈ 34,8 тис. € | — |
| 2023 | 625 799 ≈ 127 тис. € | 228 428 ≈ 46,2 тис. € | 0 |
| 2022 | 3 082 286 ≈ 625 тис. € | 2 695 024 ≈ 546 тис. € | 1 |
| 2021 | 2 944 564 ≈ 598 тис. € | 2 430 199 ≈ 494 тис. € | 0 |
| 2020 | 1 083 965 ≈ 224 тис. € | 704 600 ≈ 146 тис. € | 0 |
| 2019 | 562 418 ≈ 119 тис. € | 450 867 ≈ 95 тис. € | 0 |
| 2018 | 2 291 ≈ 492 € | -2 438 ≈ -524 € | — |
| 2017 | 229 383 ≈ 50,2 тис. € | 128 059 ≈ 28 тис. € | — |
| 2016 | 127 837 ≈ 28,5 тис. € | -705 669 ≈ -157 тис. € | — |
| 2015 | 269 561 ≈ 60,6 тис. € | 245 992 ≈ 55,3 тис. € | — |
| 2014 | 203 537 ≈ 45,8 тис. € | 80 228 ≈ 18,1 тис. € | — |
| 2013 | 1 492 544 ≈ 338 тис. € | 1 187 443 ≈ 269 тис. € | — |
| 2012 | 450 115 ≈ 101 тис. € | -130 431 ≈ -29,3 тис. € | — |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
2.041,7%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
98,7%
Коефіцієнт поточної ліквідності
0,75
Оборотність активів
0,01
Виторг на співробітника
—
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Компанії зі спільними керівниками
- AGRI INTERNATIONAL BANAT S.R.L.
Спільний керівник: BARDEAU GEORG
- BANAT PARK SERVICES SRL
Спільний керівник: BARDEAU GEORG
- BANAT SOLAR INVEST BERLISTE S.R.L.
Спільний керівник: BARDEAU GEORG
- BANAT SOLAR INVEST FOUR S.R.L.
Спільний керівник: BARDEAU GEORG
- BANAT SOLAR INVEST LIVEZILE S.R.L.
Спільний керівник: BARDEAU GEORG
- BANAT SOLAR INVEST ONE S.R.L.
Спільний керівник: BARDEAU GEORG
- BANAT SOLAR INVEST PINCU S.R.L.
Спільний керівник: BARDEAU GEORG
- BANAT SOLAR INVEST TWO S.R.L.
Спільний керівник: BARDEAU GEORG
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 2011-01-24 | 2012-07-31 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.e) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma STYRIA INVEST SRL după CUI?
Cauți CUI 27911089. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STYRIA INVEST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru STYRIA INVEST SRL?
Datele de facturare sunt denumirea STYRIA INVEST SRL, CUI 27911089, nr. Reg. Com. J2011000080354, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are STYRIA INVEST SRL în 2025?
STYRIA INVEST SRL (CUI 27911089) a avut o marjă de profit net de 2.041,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).