Повернутися до пошуку

SOCIETE GENERALE GLOBAL SOLUTION CENTRE S.A.

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

Societe Generale Global Solution Centre S.A. este înființată în anul 2011 și are sediul în București Sectorul 6. Pentru anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 769.472.385 lei și un profit net de 72.982.391 lei.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 27883477 · Фінансове здоров'я

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Рейтинг 2025: Румунія #350București #168CAEN 8299 #3

Загальна інформація

НазваSOCIETE GENERALE GLOBAL SOLUTION CENTRE S.A.
CUI27883477
Реєстраційний №J2011000151409
АдресаIULIU MANIU, 6P, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Основний код CAEN8299
Авторизовані коди CAEN621062206290631068207010702074997733773978208299
Дата реєстрації10/01/2011
Фіскальний органDirecţia Generală de Administrare a Marilor Contribuabili
Правова формаSA
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 7 листопада 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
ROZENTAL SANDIEadministrator
STRICHER LAURENTadministrator
MIREA IOANA-ALINAreprezentant al persoanei juridice

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

769 млн RON

vs 751 млн RON

≈ 153 млн €

Profit net (2025)

73 млн RON

vs 71,1 млн RON

≈ 14,5 млн €

Capitaluri proprii (2025)

171 млн RON

vs 166 млн RON

≈ 33,9 млн €

Angajați (2025)

2 599
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
769 472 385
≈ 153 млн €
72 982 391
≈ 14,5 млн €
2 599
2024
750 785 022
≈ 151 млн €
71 102 784
≈ 14,3 млн €
2 652
2023
694 506 796
≈ 140 млн €
64 196 465
≈ 13 млн €
2 571
2022
599 369 850
≈ 122 млн €
57 907 903
≈ 11,7 млн €
2 277
2021
521 833 205
≈ 106 млн €
57 515 145
≈ 11,7 млн €
2 062
2020
543 178 240
≈ 112 млн €
73 243 404
≈ 15,1 млн €
2 165
2019
422 156 140
≈ 89 млн €
42 041 392
≈ 8,86 млн €
1 822
2018
319 000 967
≈ 68,6 млн €
31 620 719
≈ 6,8 млн €
1 423
2017
238 276 361
≈ 52,2 млн €
25 496 942
≈ 5,58 млн €
1 213
2016
149 771 193
≈ 33,4 млн €
10 672 064
≈ 2,38 млн €
680
2015
99 494 239
≈ 22,4 млн €
9 059 072
≈ 2,04 млн €
476
2014
70 100 647
≈ 15,8 млн €
4 193 298
≈ 943 тис. €
342
2013
31 328 995
≈ 7,09 млн €
2 963 762
≈ 671 тис. €
144
2012
20 494 573
≈ 4,6 млн €
1 944 222
≈ 436 тис. €
82

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

9,5%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

42,8%

Коефіцієнт поточної ліквідності

2,54

Оборотність активів

2,83

Виторг на співробітника

296 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2011-01-11—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SOCIETE GENERALE GLOBAL SOLUTION CENTRE S.A. după CUI?

Cauți CUI 27883477. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SOCIETE GENERALE GLOBAL SOLUTION CENTRE S.A.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SOCIETE GENERALE GLOBAL SOLUTION CENTRE S.A.?

Datele de facturare sunt denumirea SOCIETE GENERALE GLOBAL SOLUTION CENTRE S.A., CUI 27883477, nr. Reg. Com. J2011000151409, sediu Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SOCIETE GENERALE GLOBAL SOLUTION CENTRE S.A. în 2025?

SOCIETE GENERALE GLOBAL SOLUTION CENTRE S.A. (CUI 27883477) a avut o marjă de profit net de 9,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).